ARTYKUŁY

Marketing w warsztacie

ponad rok temu  09.03.2017, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Weź leasing, bądź przedsiębiorczy

Już teraz przygotuj się do sezonu. Weź leasing, bądź przedsiębiorczy – zachęca Inter Cars. Warto wykorzystać okres przed sezonem, aby warsztat mógł wystartować pełną parą.

Sezon wiosenny tuż, tuż. W związku z tym Inter Cars przygotował dla swoich klientów ofertę, która pozwoli jak najlepiej przygotować się do jego rozpoczęcia.

Okres przedsezonowy, zwykle nieco spokojniejszy, pozwala zająć się sprawami, na które zazwyczaj brakuje czasu. Jedną z nich jest przegląd parku maszyn. Bardzo ważne, aby w sezonie wszystkie urządzenia były w pełni sprawne i pracowały na najwyższych obrotach. Z pewnością w niemal każdym serwisie można znaleźć sprzęt warsztatowy, który ma za sobą wiele lat pracy i jest mocno wyeksploatowany. W efekcie ryzyko awarii jest duże. Oferta Inter Cars doskonale więc odpowiada na potrzeby właścicieli.

We współpracy z firmami leasingowymi takimi, jak Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Raiffeisen Leasing S.A. oraz Idea Leasing S.A., spółka opracowała ofertę, która pozwala klientom bez najmniejszych problemów sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym - wpłata 10% lub 20% wartości urządzenia - można pozyskać nowe maszyny i urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie. Dbając o cenny czas klientów, procedury zostały skrócone do minimum. Wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem w filii i wybrać urządzenia, które chce się zakupić. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu w warsztacie, a sprzęt dostarczy i uruchomi przedstawiciel handlowy spółki.

Leasing w Inter Cars to przede wszystkim oszczędność czasu.

Oferta jest bardzo atrakcyjna również pod względem finansowym. Przykładowo: w przypadku leasingu urządzeń do wulkanizacji (montażownica i wyważarka) o łącznej wartości 10 000 zł netto przy umowie na okres 48 miesięcy rata leasingowa wyniesie jedynie ok. 149 zł netto miesięcznie. Jeśli uśrednimy rynkowe ceny usług wulkanizatorów za wymianę opon na około 50 zł, okaże się, że urządzenie zarabia na ratę, obsługując jedynie 3 klientów.

Kolejnym ważnym czynnikiem, który wyróżnia ofertę Inter Cars, jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty rat tak, aby w sezonie klient mógł płacić wyższą ratę, a poza sezonem mniejszą. Ponadto Europejski Fundusz Leasingowy S.A. i Raiffeisen Leasing S.A. oferują rozłożenie wykupu na raty. Ta opcja jest szczególnie wygodna, ponieważ na koniec umowy nie trzeba płacić jednorazowo wykupu.

Osoby zainteresowane szczegółową ofertą, zachęcamy do kontaktu z opiekunami Inter Cars na terenie całego kraju lub pod adresem email: ic.leasing@intercars.eu.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
  • ~ ac serwis 1 ponad rok temu Pobralem ołówek bo przy wspolpracy z intercarsem nie stac mnie na kalkulator i licze ze 20% z 10 tys to proste 2 tys + 48miesiecy raty po 150zl to 7200 zl wiec suma 1 wplaty to 2tys i mamy 9200zl wiec brakuje pare zloty do splaty. A nie znam banku który podpisze umowe ze stratą. Wiec przestancie wchodzic w dupe firmie ic tylko piszcie prawdę
    oceń komentarz 0 0 zgłoś do moderacji
do góry strony