Auto detailing

Auto detailing

Artykuł sponsorowany

ponad rok temu  02.03.2020, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

SONAX: przegląd nowości do detailingu i nie tylko

PPH Parys, dystrybutor produktów znanej i cenionej marki SONAX, poinformował o kilku nowościach w ofercie. Oto one.

Profesjonalne produkty do auto detailingu SONAX Profiline:
SONAX Profiline Ultimate Cut 6+/3 - nowoczesna pasta polerska o niespotykanej sile cięcia (6+) i optymalnym nabłyszczeniu (na poziomie 3). Szybko usuwa wszelkie niedoskonałości z lakieru, również rysy, zmatowienia itp. Do pracy zarówno z rotacyjną maszyną polerską, jak i orbitalną (tzw. dual action). Nie zawiera silikonów i innych wypełnień. Bezpieczna dla lakieru, elementów plastikowych, szkła i zdrowia użytkownika.
Sugerowana cena detaliczna:
S239300– ok. 220,00 zł.

SONAX Profiline Waterspot Remover - specjalistyczny preparat do eliminacji ciężkich do usunięcia śladów po tzw. „twardej wodzie”(pozostałości wapnia i magnezu), które powstają po myciu samochodu, deszczu itp. Można stosować do wszystkich zewnętrznych elementów pojazdu, w tym folii czy lakierów matowych. Nie zawiera kwasów: fluorowodorowego i solnego, dzięki czemu jest bezpieczny dla powierzchni (również dla powłok ochronnych). Łatwy w użyciu.
Sugerowana cena detaliczna:
S275300 – ok. 80,00 zł

SONAX Profiline Headlight Coating - ceramiczna, krzemowo-węglową powłoka, chroniąca klosze lamp przed matowieniem i promieniowaniem UV. Do stosowania na nowe klosze bez wcześniejszego ich polerowania lub na klosze w aucie używanym po uprzednim wypolerowaniu. Chroni reflektory do 12 miesięcy. Prosta aplikacja. Opakowanie zawiera 10 saszetek, co pozwala na zabezpieczenie 10 par reflektorów. Przetestowana i zatwierdzona przez firmę OSRAM.
Sugerowana cena detaliczna:
S276541 – ok. 80.00 zł.

Produkt z serii SONAX XTREME:
SONAX XTREME Cockpit Matowy, czyli znany i popularny produkt do pielęgnacji kokpitu, który doczekał się nowej odsłony. Od teraz można dostać go w wygodnej, ergonomicznej i ekonomicznej butelce o zwiększonej pojemności i z poręcznym triggerem. SONAX Xtreme Cockpit Matowy podkreśla oryginalną strukturę powierzchni i pozostawia matowy efekt. Posiada właściwości antystatyczne, które ograniczają osiadanie i przyleganie kurzu i innych zanieczyszczeń. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Jest bezpieczny zarówno dla czyszczonych powierzchni jak i użytkownika – nie zawiera silikonów czy rozpuszczalników.
Sugerowana cena detaliczna:
S283241 – ok. 25,00 zł.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
do góry strony