Koronawirus

Warto wiedzieć

Wydarzenia

3 miesiące temu  08.04.2020, ~ Administrator   

Polska branża motoryzacyjna w walce z koronawirusem
Strona 3 z 3

Samo Stowarzyszenie Polska Grupa Motoryzacyjna (PGM) także nie pozostało bierne w walce z koronawirusem.

- Wspólnie z Fundacją Siepomaga uruchomiliśmy zbiórkę funduszy na pomoc szpitalom które walczą z COVID-19” – mówi Bartosz Mielecki, dyrektor zarządzający PGM. - Uzbierana kwota zostanie przekazana Fundacji Siepomaga na doposażenie ośrodków medycznych i niezbędny sprzęt ochrony osobistej dla szpitali taki jak: jednorazowe rękawiczki, kombinezony ochronne, medyczne okulary oraz maski na twarz. Chcemy zaangażować w tą akcję wszystkie firmy z branży motoryzacyjnej, które mają możliwość i chciałyby włączyć się w pomoc. Do zbiórki można się dołączyć poprzez dedykowaną skarbonkę pod adresem www.siepomaga.pl/wsteczny-dla-wirusa - dodaje Bartosz Mielecki.

W ramach działań wspierających swoich członków w tej trudnej sytuacji, stowarzyszenie przygotowuje też cykl szkoleń i warsztatów dla pracowników firm zrzeszonych w organizacji. Osoby, które znalazły się na kwarantannie, pracują z domu, albo chwilowo nie ma dla nich zajęcia w firmie, będą miały możliwość podnosić swoje kompetencje.

Dla tych osób przygotowaliśmy cykl webinariów, szkoleń i warsztatów, które mogą pomóc im dobrze wykorzystać ten czas. Chcemy stworzyć im w ten sposób możliwość do rozwoju indywidualnego, a w szczególności rozwoju zawodowego. W ten sposób firmy też mogą pokazać swoim pracownikom, że są oni dla nich ważni, że zależy im na tym, by po powrocie do firmy byli jeszcze bardziej kompetentni – deklaruje Bartosz Mielecki.

Wszystkie warsztaty i szkolenia są bezpłatne, a każdy ich uczestnik będzie otrzymywał od PGM oficjalny certyfikat, potwierdzający nabycie nowej wiedzy.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony