Targi Nowoczesnego Warsztatu

Targi Nowoczesnego Warsztatu

ponad rok temu  13.05.2020, ~ Administrator   

Sosnowski

Firma Sosnowski jest jedną z najstarszych na rynku firm produkujących wyposażenie dla podmiotów zajmujących się obsługą pojazdów: SKP, ASO, warsztatów niezależnych, serwisów transportu ciężarowego i zbiorowego. Aktualnie zatrudnia ponad 50 wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów.
Firma ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń diagnostycznych. Na przestrzeni 27 lat wyposażyliśmy ponad 3000 autoryzowanych serwisów i SKP oraz innych jednostek zaplecza motoryzacji. Zrealizowaliśmy również wiele projektów, które wymusiły specyficzne warunki montażu, np. instalacja podnośników w stropie, nietypowy montaż urządzeń do geometrii (elementy pomiarowe przymocowane do sufitu) i wiele innych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
Firma dysponuje własnym działem projektowym i technologicznym, zapleczem produkcyjnym oraz zasobami niezbędnymi do kompleksowych realizacji inwestycji. Jest beneficjentem dużych przetargów i kontraktów na dostarczanie i montaż wyposażenia.

Tomasz Bianga 
doradca techniczno-handlowy

tel. 607 770 149
tomasz.bianga@sosnowski.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Tomasz Bianga
Mahle ArcticPRO ACX Uniwersalne stacje do serwisowania klimatyzacji. Obsługa pojazdów hybrydowych, elektrycznych, z silnikami spalinowymi, osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych. Przystosowane do pracy z olejem typu POE, do stosowania w sprężarkach występujących w pojazdach hybrydowych i elektrycznych.
Mahle TechPRO BT + TechPRO Digital ADAS Zestaw składa się z interfejsu diagnostycznego OBD Mahle TechPRO BT oraz urządzenia do kalibracji ADAS Mahle TechPRO Digital ADAS z wyświetlaczem 65” 4K.
Ravaglioli Tyre Profiler Optymalne rozwiązanie na recepcję ASO, przeznaczone do bezobsługowej diagnostyki opon pojazdu. Pomiar dokonywany jest automatycznie w momencie przejazdu przez urządzenie.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony