Targi Nowoczesnego Warsztatu

Targi Nowoczesnego Warsztatu

ponad rok temu  13.05.2020, ~ Administrator   

Texa Poland

Texa jest jednym z niekwestionowanych liderów wśród producentów wyposażenia warsztatowego. Działamy w takich sektorach, jak diagnostyka, klimatyzacja, analiza spalin, telematyka, systemy ADAS. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż urządzenia diagnostyczne Texa oferują obszerne pokrycie obsługiwanych marek i modeli pojazdów zarówno osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, ale również motocykli i sprzętu motorowodnego. Oferujemy również cieszącą się ogromnym uznaniem gamę stacji do serwisowania klimatyzacji Texa Konfort 700. Składająca się z kilkunastu modeli seria dostosowana jest do potrzeb każdego warsztatu, umożliwiając obsługę czynników R1234yf, R134a oraz R744 (CO2). Należy zwrócić również uwagę na zestaw do kalibracji kamer i radarów w systemach ADAS. RCCS 2, bo o nim mowa, jest zestawem umożliwiającym wykonywanie kalibracji zaawansowanych układów bezpieczeństwa z zachowaniem procedur technicznych wyznaczonych przez poszczególnych producentów pojazdów.

Texa Poland Sp. z o.o.
Ul. Brzezińska 52A 
41-404 Mysłowice

tel. 32 364 18 80
call center: 32 364 18 88
www.texapoland.pl
www.facebook.com/texa.poland/

GALERIA ZDJĘĆ

Texa Poland
GASBOX i OPABOX Urządzenia do analizy spalin oraz pomiaru zadymienia. Wraz z proponowanym przez Texa urządzeniem do pomiaru prędkości obrotowej RC3 (posiadającym certyfikat ITS) są doskonałym zestawem dla stacji kontroli pojazdów.
Texa RCCS2 + 10 paneli + uchwyty Zestaw do kalibracji kamer i radarów w zaawansowanych systemach wsparcia kierowcy (ADAS). Wyposażony w uchwyty na obręcz koła oraz specjalnie dobrany zestaw 10 paneli kalibracji kamer do różnych marek pojazdów.
Texa Axone 5 + Navigator NanoS Zestaw do diagnostyki samochodów osobowych oraz dostawczych, umożliwiający odczyt/kasowanie kodów błędów, wykonywanie aktywacji oraz zaawansowanych regulacji. Oprogramowanie zawiera wbudowaną bazę danych technicznych.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony