Nasza Szkoła Samochodowa

Nasza Szkoła Samochodowa

10 miesięcy temu  07.09.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

- Jestem świeżo upieczonym absolwentem szkoły branżowej i z czystym sumieniem mogę polecić taka formę nauki i prowadzenia zajęć każdemu, kto pracuje na etacie i nie ma czasu na tradycyjne zjazdy weekendowe czy wieczorne - mówi o Nowoczesnej Szkole Samochodowej Dawid Mularczyk z Łodzi. - Panowie swietnie znają materiał i przekazują go w zrozumiałej i prostej do przyswojenia formie. Niewątpliwą zaletą jest korzystanie z platformy do kształcenia online, dzięki której w zajęciach można uczestniczyć przy pomocy telefonu i słuchawek, polecam każdemu.

Jak informowaliśmy, trwa właśnie trzeci już nabór uczestników do naszej Szkoły Samochodowej, w której w ciągu półtora roku zdobędziecie tytuł technika pojazdów samochodowych. Zapisać się można na stronie szkolasamochodowa.pl. Tam znajdziecie też wszelkie informacje na ten temat. Zajęcia ruszają pod koniec września 2023 roku. 

Wszystko to przez internet, przy niskim czesnym, w zaledwie półtora roku. To najszybsza dostępna forma na rynku. Edukacja zakończona będzie dwoma egzaminami. Pierwszy za sprawą kwalifikacji MOT.05 daje tytuł mechanika samochodowego, a drugi  (MOT.06) technika pojazdów samochodowych. Zdobycie dyplomu umożliwi naszym absolwentom m.in. pozyskanie uprawnień diagnosty samochodowego.

Dlaczego warto? Oddajemy głos naszym absolwentom!

- Uważam, że taka forma kształcenia jest bardzo korzystna dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje jednocześnie chodząc do pracy. Szkoła na plus jak najbardziej polecam - dodaje Dawid Szymczak z Książa Wielkopolskiego.

- Szkoła godna polecenia! Zajęcia odbywały się wieczorami poprzez platformę, więc nie kolidowało to z pracą. Poza tym, każde spotkanie było dla nas nagrywane, co pozwalało nadrobić je i odsłuchać w odpowiednim dla nas czasie. Panowie, którzy prowadzili zajęcia, zawsze przygotowani i na każde pytanie potrafili odpowiedzieć. Przed każdym egzaminem miałem poczucie, ze wiem wszystko, co jest potrzebne, by co zdać egzamin zawodowy - podkreśla Krzysztof Bućkowski ze Szczecina.

- Uważam, że "Nowoczesna Szkoła Samochodowa" spełniła oczekiwania, które w niej pokładałem. Wygodna forma kształcenia pozwalała pogodzić codzienne obowiązki z edukacją. Na specjalną uwagę zasługuje umożliwienie pracy na platformie "electude", która oprócz treści szczegółowo wizualizuje procesy zachodzące w poszczególnych układach pojazdu. Pozwala również wcielić się w rolę mechanika dzięki zadaniom dotyczącym diagnostyki pojazdu. Polecam ludziom z branży potrzebującym uzupełnić wykształcenie o profil techniczny, pasjonatom, ale także ludziom z odrobiną determinacji, którzy chcieliby zacząć przygodę z mechaniką pojazdową od "zera" - ocenia Kornel Grzybowski z Jawora.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony