Nasza Szkoła Samochodowa

Nasza Szkoła Samochodowa

ponad rok temu  11.07.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Trzeci nabór do szkoły samochodowej. Kolejna szansa na wykształcenie kierunkowe

Wszystkie zajęcia odbywają się drogą internetową

Formuła się sprawdziła, kolejni absolwenci odbierają dyplomy, a my z radością ogłaszamy trzeci już nabór do naszej Szkoły Samochodowej. Zapisać się można już dziś na stronie szkolasamochodowa.pl. Tam znajdziecie też wszelkie informacje na ten temat. Zajęcia ruszają pod koniec września 2023 roku. 

Wszystko to przez internet, przy niskim czesnym, w zaledwie półtora roku. To najszybsza dostępna forma na rynku.  Edukacja zakończona będzie dwoma egzaminami. Pierwszy za sprawą kwalifikacji MOT.05 daje tytuł mechanika samochodowego, a drugi  (MOT.06) technika pojazdów samochodowych. Zdobycie dyplomu umożliwi naszym absolwentom m.in. pozyskanie uprawnień diagnosty samochodowego, gdzie nie wystarczy nawet wieloletnie doświadczenie warsztatowe. Aby podejść do egzaminu na diagnostę i pracować w stacji kontroli pojazdów, trzeba mieć wykształcenie średnie techniczne. 

- Model sprawdził się bardzo dobrze. Spotykamy się na lekcjach w ustalonych terminach, w środku tygodnia. Lekcje są archiwizowane na YouTube, więc ci, którzy nie uczestniczyli w nich na żywo, mogli wrócić do przerabianego materiału w dowolnym momencie. Wszystkie niezbędne do nauki treści były też dostępne w formie elektronicznej na specjalnej platformie – mówił nam Artur Kowalski, nauczyciel przedmiotów zawodowych w naszej szkole, ekspert Polskiej Izby Motoryzacji. 

Współorganizator Nowoczesnej Szkoły Samochodowej, Waldemar Ałdaś, podkeśla, że do szkoły zgłaszają się głównie ludzie z branży, z wieloletnim doświadczeniem, którzy z powodu braku odpowiedniego dyplomu mają ograniczone możliwości rozwoju. - Są także młodzi ludzie, którzy przejmują serwisy czy SKP po rodzicach. Im także brakuje dyplomu zawodowego, bo edukowali się w kierunku ekonomii czy marketingu. Naszym przyszłym uczniom podoba się głównie krótki czas trwania szkoły, bo to zaledwie półtora roku, oraz wygodna forma online. To bez porównania mniejszy wysiłek, a przede wszystkim zajmuje mniej czasu niż nadrabianie zaległości na studiach czy w szkołach stacjonarnych – podkreśla.

Ważne jest też to, że uczestnicy projektu odbywają praktyki zawodowe w wybranych przez siebie warsztatach samochodowych. Więcej informacji na stronie szkolasamochodowa.pl oraz pod numerem telefonu 604 447 504. Zapraszamy! 
 

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony