Najważniejsze wiadomości

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Marketing w warsztacie

8 miesięcy temu  19.11.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Nowy Prezes ELIT Polska

Gelu Manta został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu ELIT Polska. Zastąpił Svena Lundquista, który piastował tę funkcję przez ostatnie trzy lata.

Zmiany wprowadzone w zespole zarządzającym pozwolą na dalszy rozwój firmy i zapewnią sprawną koordynację pomiędzy ELIT Polska a Grupą LKQ.

Gelu Manta ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów motoryzacyjnych i rozwijaniu biznesu na wielu europejskich rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem Bułgarii, Chorwacji, Czech, Grecji, Rumunii i Węgier. Zawodowo związany przez wiele lat z takimi firmami jak Philips i Hella, z powodzeniem realizował się na kluczowych stanowiskach managerskich. Odpowiadał również za relacje z międzynarodowymi grupami zakupowymi.

Nowy Prezes Zarządu ELIT Polska staje na czele silnej struktury, która w oparciu o solidne podstawy wypracowała mocną pozycję w branży motoryzacyjnej. Głównym celem na najbliższe lata jest wykorzystanie potencjału dynamicznie rozwijającego się regionu. ELIT Polska jest do tego doskonale przygotowana pod każdym względem – dysponuje dobrze zorganizowanym zapleczem, na które składa się kompletna oferta motoryzacyjnych części zamiennych i wyposażenia warsztatowego, w tym znane marki takie jak: Starline, MPM oil, ERA, Optimal i Nipparts. Ponadto, w ramach projektu LKQ ACADEMY, ELIT Polska posiada rozbudowaną bazę szkoleniową oraz zoptymalizowaną logistykę z dostępem do magazynów w Niemczech i Pradze (Logistics without borders).

Fot. ELIT Polska

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony