Najważniejsze wiadomości

Zagraniczne

ponad rok temu  10.10.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Rynek wtórny wraca na salony

Za nami impreza w Niemczech i już wiadomo, że kolejna Automechanika Frankfurt odbędzie się w dniach od 10 do 14 września 2024 r. Organizatorzy podali też termin targów we Włoszech. Autopromotec odbędzie się w Bolonii od 21 do 24 maja 2025 r.

Badanie wykazało, że po zakończeniu pandemii wystawcy woleliby, aby dwie najważniejsze międzynarodowe imprezy targowe dla motoryzacyjnego rynku wtórnego - Autopromotec i Automechanika - powróciły do swojego tradycyjnego harmonogramu. Dotychczas było tak, że Autopromotec odbywał w latach nieparzystych, a Automechanika w latach parzystych.

Przedstawiciele tych dwóch imprez uzgodnili harmonogram najbliższych edycji targowych dla rynku wtórnego. W związku z tym Automechanika Frankfurt odbędzie się w dniach 14 września 2024 roku, natomiast 30. edycja targów Autopromotec odbędzie się w dniach 21-24 maja 2025 r. w dzielnicy targowej w Bolonii.

Tymczasem w dniach od 16 do 18 listopada 2023 roku Autopromotec organizuje zupełnie nowe wydarzenie w Bolonii skupiające się na transformacji energetycznej. Wydarzenie, które jest jeszcze w fazie projektowania, ma być dedykowane producentom, dostawcom części i skupiać się na wyzwaniach stojących przed całą branżą automotive, gdy mowa o mobilności. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce.

Fot. autopromotec.com

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony