SZKOLENIA

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

ponad rok temu  02.10.2018, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 01.10.2018

Data zakończenia: 31.10.2019

Tenneco uruchamia platformę eLearning dla dystrybutorów i mechaników

Tenneco, globalny dostawca produktów i systemów osiągów jezdnych i ochrony powietrza, ogłosił udostępnienie nowej platformy eLearning Tenneco. Nowa platforma sieciowa zaprojektowana tak, aby zapewnić profesjonalistom rynku samochodowych części zamiennych dostęp do bezpłatnych, dogłębnych możliwości szkoleniowych i szczegółowych informacji technicznych.

Platforma eLearning Tenneco oferuje użytkownikom ponad 130 instrukcji „krok po kroku”, instrukcji montażowych i modułów szkoleniowych dostępnych za pośrednictwem każdej przeglądarki sieciowej. Ujęta tam tematyka obejmuje amortyzatory Monroe®, sprężyny, i elementy zawieszenia oraz filtry cząstek stałych Walker® do silników Diesla zainstalowanych w samochodach osobowych i w pojazdach komercyjnych. Obecnie portal jest dostępny w języku angielskim, ale dodatkowe wersje językowe zostaną dodane z początkiem roku 2019.

www.tenneco-elearning.com

Firma Tenneco konsekwentnie przykłada dużą wagę do szkoleń, inwestując znaczne kwoty w różnorodne inicjatywy wspierające profesjonalny personel warsztatów samochodowych oraz tych, którzy personel ten szkolą. Od roku 2006, skuteczny program szkoleniowy “4T” Tenneco Train the Trainers dostarcza dogłębne instrukcje techniczne ponad 360 000 uczestników, zapewniając wartościowe możliwości szkoleniowe w dziedzinach takich jak osiągi jezdne, kontrola emisji i zdolności “miękkie”. Nowa platforma eLearning rozwinęła się na tej podstawie jako wygodny i bezpłatny dodatkowy zasób kluczowych informacji technicznych.

Kompleksowe i dogłębne szkolenie ma żywotne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu przemyśle części i usług samochodowych ze względu na coraz bardziej złożone technologie instalowane w nowoczesnych samochodach osobowych - mówi Maurits Binnendijk, wiceprezes i dyrektor generalny ds. europejskiego rynku części zamiennych Tenneco. - Jednocześnie, profesjonaliści z rynku samochodowych części zamiennych coraz trudniej znajdują czas na częste podróże w celu uczestniczenia w sesjach szkoleniowych przy równoczesnym spełnianiu wymogów łączących się z ich pracą. Nasza nowa platforma eLearning oferuje zrównoważenie, jakiego potrzebują ci profesjonaliści – dzięki niej mogą teraz poszerzać swoją wiedzę i zdolności w sposób ciągły i w dogodnym dla nich czasie.

Dodatkowo do nowej platformy eLearning, Tenneco wspiera również profesjonalny personel warsztatów kompleksowymi szkoleniami i informacjami o diagnostyce pojazdów pomagającymi im szybko, skutecznie i dokładnie zdiagnozować i naprawić nawet najbardziej złożone problemy z układami kontroli jazdy, zawieszenia i kontroli emisji. Ośrodkiem tej działalności jest inicjatywa „B-Connected”, oferująca bezpłatny, całodobowy i całotygodniowy (24/7) dostęp do takich światowej klasy narzędzi jak Zaawansowany System Informacji Cyfrowych dla Techników (TADIS) z jego obszerną biblioteką video, modułów eLearning, arkuszy specyfikacyjnych, porad diagnostycznych, instrukcji montażowych i innych zasobów.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony