nie przegap

nie przegap

Paliwa i oleje

Wydarzenia

5 miesięcy temu  24.11.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Castrol rozpoczyna współpracę z Premier League

Premier League i Castrol ogłosiły rozpoczęcie współpracy od stycznia 2022 roku. Bazując na wcześniejszych sukcesach w roli sponsora Mistrzostw Świata FIFA i Mistrzostw Europy UEFA, Castrol będzie współpracować z Premier League, aby dzielić pasję kibiców w Wielkiej Brytanii oraz w Chinach, krajach ASEAN, na Bliskim Wschodzie i w Europie.

W ramach umowy Castrol będzie sponsorem Premier League Golden Awards i wprowadzi nowe nagrody, które wzbogacą dotychczasowy zestaw wyróżnień. Castrol zapewni kibicom możliwość oddania głosu i wyrażenia swojej opinii na temat zawodników, występów i kluczowych momentów w sezonie.

Współpraca z Premier League będzie okazją do promowania gamy płynów Castrol do pojazdów elektrycznych, wysokowydajnych smarów i olejów oraz rozwijającej się działalności serwisowej. Ponadto zaprezentowane zostaną produkty i usługi firmy Castrol dla klientów przemysłowych, morskich i energetycznych.

- Biorąc pod uwagę naszą historię sponsorowania piłki nożnej, jesteśmy zachwyceni współpracą z Premier League. Partnerstwo to daje nam doskonałą okazję do zaprezentowania pełnej gamy istniejących i dopiero wprowadzanych na rynek innowacyjnych produktów oraz usług firmy Castrol dla konsumentów i klientów biznesowych. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić kilka nowych, ekscytujących inicjatyw dla pasjonatów piłki nożnej na całym świecie - powiedział Mandhir Singh, dyrektor generalny firmy Castrol.

Richard Masters, dyrektor generalny Premier League dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Castrol, która z dumą wspiera jedne z najbardziej znanych wydarzeń piłkarskich i sportowych. Castrol to prawdziwie międzynarodowa marka. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z kibicami Premier League na całym świecie”.

Fot. Castrol

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony