nie przegap

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

4 miesiące temu  04.04.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

EQUIP AUTO 2022 – paryskie targi już w październiku

Organizator targów uchyla tajemnicę na temat zbliżającej się imprezy. Uczestnictwo w niej zapowiedziało już ponad 1000 wystawców.

Na siedem miesięcy przed wydarzeniem, targi EQUIP AUTO Paris osiągnęły 60% zakładanej sprzedaży powierzchni stoisk i potwierdziły swoją pozycję referencyjnego wydarzenia branżowego w zakresie innowacji dla samochodowych usług posprzedażnych i usług dla mobilności połączonej. Targi, które odbędą się w dniach 18-22 października tego roku, będą miejscem spotkania ponad 1000 wystawców i marek z blisko 80 000 profesjonalistów.

Najważniejsze nowości na targach w 2022 r.

Nowością w 2022 roku będzie wzbogacenie programu targów EQUIP AUTO o 4 duże fora europejskie. Każdego ranka specjaliści z branży z całej Europy będą kolejno wchodzić na scenę, aby omówić każdy z głównych tematów targów w ramach okrągłych stołów, które będzie można śledzić w języku angielskim i francuskim.

W poprzednich edycjach EQUIP AUTO łączyło teraźniejszość i przyszłość świata napraw pod hasłem: "Naprawiamy dziś, przygotowujemy jutro". W ciągu ostatnich dwóch lat nastąpiło przyspieszenie w zakresie już istniejących trendów: nowa mobilność, zeroemisyjna transformacja transportu, technologia cyfrowa, zautomatyzowana jazda, itp. To stąd debiut takich inicjatyw jak np. gospodarka w obiegu zamkniętym i zrównoważony rozwój czy części regenerowane.

W ciągu pięciu dni trwania targi będą się koncentrować wokół tych głównych tematów. Więcej informacji na:

www.equipauto.com

Fot. EQUIP AUTO

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony