nie przegap

Marketing w warsztacie

ponad rok temu  05.08.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Maserati uruchamia nowy program 10-letniej gwarancji

Maserati wprowadza nowy program gwarancyjny Extra10, rozszerzając ochronę elementów układu napędowego – silnika, skrzyni biegów, przekładni – na okres 10 lat od daty rejestracji samochodu. Usługa, oferowana jest jako dodatek do istniejącego programu przedłużenia gwarancji.

Elastyczność, innowacyjność i personalizacja – oto podstawowe czynniki, którymi Maserati Personal Service Lab kieruje się w rozwoju nowych usług dla klientów włoskiej marki. Najnowsza propozycja, oferowana jako dodatek do istniejącego programu przedłużenia gwarancji do 4 lub 5 lat (znanego jako „rozszerzona gwarancja”), jest dostępna na całym świecie. Dla wszystkich klientów, którzy posiadają dowolny model Maserati.

Nowy program pozwala Maserati zaoferować wszystkim klientom innowacyjny produkt, który zapewnia dodatkową korzyść w postaci wyjątkowej elastyczności, niespotykanej w motoryzacyjnym świecie. Ta ważna nowość ma na celu konsolidację wartości samochodów włoskiej marki w czasie i gwarantuje użytkownikom całkowity spokój ducha – dzięki połączeniu najlepszych osiągów i przyjemności z jazdy, typowych dla każdego modelu z trójzębem.

Aby sprawdzić, czy dany samochód jest objęty programem, i uzyskać wszystkie informacje potrzebne do aktywacji usługi, wystarczy odwiedzić dowolnego dealera Maserati. Dealer poinformuje również o wszystkich dodatkowych usługach, z których można skorzystać w ramach programu gwarancyjnego Extra10, w tym o możliwości odbioru i zwrotu auta pod wskazany adres, ofercie samochodu zastępczego i nie tylko.

Fot. Maserati

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony