nie przegap

nie przegap

Najważniejsze wiadomości

Autoelektryka

7 miesięcy temu  03.11.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Roman Urbaniak nowym prezesem SPIAB

Roman Urbaniak pełni funkcję Plant Managera w firmie Exide Technologies S.A., która jest poznańskim producentem akumulatorów, właścicielem marek Exide i Centra.

Nowym prezesem Stowarzyszenia Producentów i Importerów Akumulatorów i Baterii w Polsce został Roman Urbaniak. Walne zgromadzenie SPIAB nowego prezesa wybrało jednogłośnie.

Stowarzyszenie Producentów i Importerów Akumulatorów i Baterii w Polsce powstało w październiku 1999 roku w celu integracji środowiska branży akumulatorowej i jego reprezentacji w rozmowach z organami administracji państwowej. Liczy 21 członków – producentów i importerów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, co stanowi ponad 90 procent branży akumulatorów kwasowo-ołowiowych w Polsce.

O Exide Technologies

Exide Technologies z siedzibą w Paryżu, jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie zaawansowanego przechowywania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu. Koncern projektuje, wytwarza i dostarcza na rynek zarówno rozwiązania tradycyjne, jak i technologie przyszłości związane z akumulatorami, które mają szerokie zastosowanie – od motoryzacji, przez off-road, aż do gospodarowania materiałami, przemysłem, koleją i obronnością.

Exide Technologies zaopatruje światowe rynki w technologie akumulatorowe najwyższej jakości, wiedzę oraz dodatkowe wartości pod wieloma dobrze znanymi markami. Jako dostawca pierwszego wyposażenia dla wiodących producentów motoryzacyjnych i przemysłowych, Exide Technologies jest zaangażowane w wiele przełomowych projektów w zakresie przechowywania energii, które umożliwiają wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań.

Fot. Exide Technologies

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony