nie przegap

Instalacje gazowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

11 miesięcy temu  20.06.2022, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

STAG wspiera montażystów LPG

„Pierwszy montaż” to program skierowany do warsztatów, które chcą montować instalacje autogaz w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Dzięki wsparciu technicznemu doradców marki STAG, z montażem systemu STAG 400dpi poradzą sobie także mniej doświadczeni instalatorzy.

Idea programu jest prosta. Doradcy techniczno – handlowi STAG nieodpłatnie przeprowadzą uczestnika programu przez proces montażu i kalibracji instalacji LPG STAG 400dpi. Dzięki temu warsztat uzyska kompetencje do samodzielnych montaży.

- Instalacje gazowe do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa uchodzą za skomplikowane w montażu i kalibracji. Chcemy pokazać, że wcale tak nie jest – mówi Grzegorz Krzysiak, Kierownik ds. Rozwoju Rynku Krajowego AC S.A., producenta komponentów marki STAG.

- Przygotowaliśmy specjalne instrukcje, które krok po kroku przeprowadzają przez proces montażu. Dodatkowo oferujemy wsparcie techniczne naszych doświadczonych ekspertów.

Popularny wśród kierowców mit na temat LPG mówi, że autogaz nie nadaje się do nowych samochodów. To błędne przekonanie, branża autogaz rozwija się bardzo dynamicznie, aby sprostać wymaganiom technicznym stawianym przez producentów pojazdów. Warto wspomnieć, że instalacja do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa musi być precyzyjnie dobrana do konkretnego silnika

Producent sterownika STAG 400dpi opracował szeroką listę kodów silników możliwych do konwersji, wraz ze szczegółowymi instrukcjami montażu. Dzięki programowi #pierwszymontaż, więcej warsztatów będzie mogło poszerzyć swoją ofertę o konwersje nowszych aut. Należy podkreślić fakt, że przy niewiele większym nakładzie pracy, w porównaniu do montażu, wtrysku pośredniego warsztat ma szansę na sporo większy zysk.

Program „Pierwszy Montaż” jest otwarty i bezpłatny dla instalatorów autogaz. W programie mogą uczestniczyć warsztaty zajmujące się profesjonalnie montażem instalacji autogaz i posiadające podstawową wiedzę i praktykę w tym zakresie. Program obejmuje pierwsze uruchomienie auta po montażu STAG 400dpi oraz indywidualne szkolenie. Całość podsumowana jest ankietą, a uczestnik programu otrzymuje certyfikat. Szczegółowy regulamin programu oraz formularz zapisu dostępne są na stronie internetowej www.pierwszymontaz.pl.

Fot. AC S.A.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony