nie przegap

Promocje

ponad rok temu  24.08.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

TEXA upraszcza diagnostykę pojazdów

TEXA wychodząc naprzeciw potrzebie uproszczenia diagnostyki pojazdów wyposażonych w moduły zabezpieczające gateway, począwszy od wersji CAR 75.1.0 zaimplementowała w IDC5 funkcję odblokowania bramki gateway w marce Renault i Dacia bez użycia tokena.

Funkcjonalność ta przewiduje znaczne uproszczenie diagnostyki pojazdów wyposażonych w bramkę SGW, do której dotychczas odblokowania niezbędne było użycie specjalnego TOKENA dostarczanego od RENULT.

Tu cenna uwaga, bo obowiązuje okres promocyjny, a wszystko po to, aby umożliwić zapoznanie się z procedurą odblokowania bramki gateway Renault i Dacia i dostrzec korzyści płynące z integracji tej funkcjonalności z oprogramowaniem diagnostycznym IDC5. TEXA zdecydowała przyznać okres promocyjny dla tej usługi do 30.09.2022, który obejmuje niemal nieograniczoną liczbę odblokowań (999 odblokowań dla każdej umowy TEXPACK CAR), dla wszystkich Klientów spełniających warunki dostępu. Więcej o tym na profilu myTEXA.

TOKEN Renault - funkcja odblokowania Renault za pomocą TOKENA pozostaje nadal dostępna. Dla tych, którzy włączyli funkcję odblokowania bramki Renault zintegrowaną z IDC5 TEXA, funkcjonalność ta za pośrednictwem TOKENA będzie nadal dostępna po uwierzytelnieniu się za pomocą danych logowania do myTEXA.

Fot. Zespół TEXA Poland

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony