temat miesiąca

Auto na wiosnę

ponad rok temu  23.03.2017, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Publikacja dla fachowców branży blacharsko-lakierniczej

Jest już nowy numer "Warsztatu Blacharsko-Lakierniczego". To publikacja adresowana do fachowców zajmujących się powypadkowymi naprawami pojazdów.

- Odbudowanie samochodu po wypadku ma niebagatelne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Ogromną rolę odgrywa więc tu profesjonalista odpowiadający za naprawę – mówi Mirosław Giecewicz, redaktor naczelny czasopisma. - Kolejnym wątkiem, z pewnością mniej ważnym niż kwestia bezpieczeństwa, jest wizualna ocena auta. Lśniący lakier, bez zarysowań, i pięknie wypolerowany pojazd – marzenie każdego. I tu wkraczamy na ciekawe tereny, gdyż najczęściej właśnie do strony wizualnej przykłada się największą wagę. (...) Naprawiajmy samochody jak najlepiej, z zastosowaniem najnowszych technologii i urządzeń. Bieżące wydanie „Warsztatu Blacharsko-Lakierniczego” pomoże w tym Państwu, dostarczając najnowszej wiedzy z tego zakresu.

Co znajdziemy w najnowszym numerze czasopisma? M.in. artykuł o zmianach i trendach na rynku ubezpieczeniowych napraw powypadkowych. Przyjrzymy się sytuacji warsztatów blacharsko-lakierniczych na rynku pod kątem konkurencyjności na rynku i możliwości działania w sieci serwisowej. Poznamy bliżej firmę Alma-Color, świętującą 25-lecie istnienia. Podejmujemy także temach ochrony środowiska w branży lakierniczej. Można skutecznie chronić środowisko dbając jednocześnie o jakość produktów? Okazuje się, że tak.

Poza informacjami z branży, licznymi relacjami z interesujących wydarzeń, najnowszy numer "Warsztatu Blacharsko-Lakierniczego" to przede wszystkim duża dawka wiedzy praktycznej i porad ekspertów. Polecamy!

Osoby zainteresowane czasopismem prosimy o kontakt prenumerata4@warsztat.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony