Promocje

Sieci warsztatowe

8 miesięcy temu  25.09.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Co daje pakiet przeglądów w ASO VW?

Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje Pakiet Przeglądów za 1500 zł netto rocznie z gwarancją ceny. Dzięki tej specjalnej propozycji użytkownik pojazdu ma przez 5 lat oszczędzić na kluczowych przeglądach nawet 22 900 zł netto. Jak to możliwe?

Serwisowanie i przeglądy okresowe samochodu, zwłaszcza samochodu dostawczego pokonującego często rocznie spore odległości, może być dla użytkownika sporym wydatkiem. Co zrobić by koszty przeglądów znacząco zmniejszyć? Volkswagen Samochody Dostawcze proponuje specjalny Pakiet Przeglądów, w którym za 1500 zł netto rocznie użytkownik otrzymuje wszystkie przeglądy okresowe w cenie. Oszczędności przez 5 lat sięgnąć mogą nawet 22 900 zł netto.

Czym jest Pakiet Przeglądów?

To specjalna propozycja marki Volkswagen Samochody Dostawcze, w której użytkownik dostawczego Volkswagena może w stałej, gwarantowanej cenie skorzystać z usług specjalistów i przez 5 lat oszczędzić na kluczowych przeglądach nawet 22 900 zł netto. Koszt Pakietu Przeglądów wynosi 1500 zł netto na rok. Za Pakiet Przeglądów płaci się tylko raz, za 5 lat z góry. Oferta dostępna jest przy zakupie nowego pojazdu marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Pakiety Przeglądów obejmują kompleksowe usługi, takie jak regularne przeglądy techniczne, wymiana oleju i filtrów, sprawdzenie układu hamulcowego, kontrola stanu opon, diagnostyka komputerowa pojazdu, oraz wiele innych czynności mających na celu zachowanie optymalnej sprawności i bezpieczeństwa Twojego samochodu.

- Z usług specjalistów w ramach Pakietu Przeglądów można korzystać we wszystkich Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen Samochody Dostawcze, a jest ich w tej chwili w całej Polsce aż 77. Korzystając z Pakietu Przeglądów nie musimy się martwić o stawkę roboczogodziny, ponieważ uśredniona stała wartość uwzględniona została w pakiecie - mówi Piotr Chyrek, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej Volkswagen Samochody Dostawcze.

- Ważną dla użytkowników informacją jest również to, że Pakiet Przeglądów jest przypisany do konkretnego pojazdu i w przypadku sprzedaży przechodzi na następnego właściciela, co na pewno wpłynie na wartość samochodu.

Z Pakietem Przeglądów każdy użytkownik Volkswagena Amaroka, Caddy, Transportera, Craftera, Multivana, ale też Grand Californii i ID. Buzza oprócz specjalistycznej usługi otrzymuje również aż pięcioletnią pewność, że nie zaskoczą go zmiany cen wszystkich przeglądów okresowych. Cena pozostaje gwarantowana. Pakiet Przeglądów to po prostu 5 lat oszczędzania bez niespodzianek!

Fot. Volkswagen Samochody Dostawcze

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony