ReklamaB1 - Novol

Promocje

Promocje

9 miesięcy temu  17.07.2017, ~ Administrator   

Inter Cars: jak nie przegapić promocji?

W tym, by nie przegapić aktualnie obowiązujących w Inter Cars promocji, pomaga klientom Katalog Online. Wszystko to za sprawą przydatnej funkcjonalności w postaci etykiety „Promocja”.

Informacje o wszystkich aktualnych akcjach promocyjnych Inter Cars klienci z rynku pojazdów użytkowych mogą znaleźć na stronie www.truck.intercars.com.pl, a klienci z rynku pojazdów osobowych – na www.intercars.com.pl.

Pomaga Katalog Online

W tym, by nie przegapić aktualnie obowiązujących w Inter Cars promocji, pomaga klientom Katalog Online. Wszystko to za sprawą przydatnej funkcjonalności w postaci etykiety „Promocja”.

Wyróżniki produktów widoczne są zarówno dla użytkowników korzystających z widoku pełnego, jak i dla użytkowników korzystających z widoku uproszczonego. Istnieje możliwość filtrowania promocji w module „Pełna oferta”. Wystarczy, że wybierzemy listę rozwijaną „Promocje”, aby zobaczyć dostępne promocje.

Logując się na swoje konto w Katalogu Online, w kafelku Marketing można znaleźć podgląd aktualnych promocji przypisanych do danego konta. W przypadku akcji, w których określone są progi zakupowe, w tym miejscu można znaleźć informację o bieżącym stopniu realizacji zakupów.

Dlaczego część produktów zawiera oznaczenie „Wartość dodana”?

Zapis „Wartość dodana” oznacza, że do danego indeksu dodano dodatkowe informacje (np. producencki program lojalnościowy, itp.). W Szczegółach po prawej stronie okna, przy wartości dodanej znajdziemy ikonę z przekierowaniem do strony, która poda więcej szczegółów na temat wybranego towaru.

Niektóre produkty mogą mieć podwójne oznaczenie: zarówno „Wartość dodana”, jak i „Promocja”. Oznacza to, że poza dodatkowymi informacjami dostarczonymi przez producenta („Wartość dodana”), dany produkt objęty jest akcją promocyjną przez Inter Cars („Promocja)”. Szczegóły obu akcji dostępne są w zakładce „Szczegóły”.

Inter Cars regularnie organizuje dla swoich klientów akcje promocyjne. W tzw. sprzedażach premiowych mogą uczestniczyć wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży spółki o statusie warsztat, sklep z warsztatem, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia. Promocje dostępne są w oddziałach spółki oraz w sprzedaży przez Katalog Online.

Promocje dzielą się na kierowane typowo do klientów z rynku osobowego i do klientów z rynku ciężarowego. Jednocześnie Inter Cars regularnie organizuje wspólne akcje promocyjne dla klientów reprezentujących oba te segmenty, jak również takie obejmujące swoim zakresem asortyment z zakresu wyposażenia warsztatowego.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony