ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Promocje

Promocje

ponad rok temu  23.10.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Mistrzowska promocja dla Klientów sieci AD Polska

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł Rajdowego Mistrza Europy. Z tej okazji firma Delphi razem z siecią AD Polska przygotowała promocję z nagrodami sygnowanymi logo Lotos Rally Team!

Kajetana Kajetanowicza, popularnie zwanego Kajto, nie trzeba przedstawiać nawet osobom, które nie interesują się motorsportem. Ten utalentowany kierowca razem z pilotem Jarkiem Baranem zdobyli właśnie tytuł Rajdowych Mistrzów Europy. Dokonali tego po raz trzeci z rzędu, co nie udało się żadnemu innemu zespołowi w 64-letniej historii tych rajdów.

„Motorsport w naturalny sposób przyciąga do siebie producentów części samochodowych. Jednym z takich przykładów jest Lotos Rally Team. który wspiera firma Delphi” - mówi Dawid Cieśla z AD Polska - „Produkowane przez nią części wykorzystywane były przez mechaników w samochodzie mistrzowskiego zespołu Kajetanowicz-Baran. Teraz zakup oferowanego przez nas asortymentu Delphi premiowany jest nagrodami z logo Lotos Rally Team”.

Promocja „Tnij na szczyt” Delphi w sieci AD Polska podzielona jest na trzy etapy. „Start”, czyli zakup części tej firmy powyżej 500 złotych netto, nagradzany jest zegarem ściennym z wizerunkiem rajdowej wersji Forda Fiesty RS5. Za zaliczenie „Odcinka specjalnego” - zakupu powyżej 2500 złotych netto - do zestawu z zegarem dodawana jest oryginalna koszulka fanklubu Lotos Rally Team. Po osiągnięciu „Mety” - zakupy powyżej 5000 złotych netto - każdy może poczuć się mechanikiem Mistrzów zakładając oryginalny kombinezon zespołu technicznego Kajetanowicz-Baran.

Promocja „Tnij na szczyt” trwa do wyczerpania zapasów i nie obejmuje zakupu asortymentu Delphi do klimatyzacji i chłodzenia silnika oraz części do jednostek wysokoprężnych.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony