Promocje

Promocje

9 miesięcy temu  07.08.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Ostatnie dni zmagań o tytuł: Wybitny Wśród Ekspertów!

6 testów wiedzy on-line już za nami, to znak, że promocja AP EXPERT 2019 zmierza ku końcowi, a Wielki Finał jest już blisko.

Tylko do 17 sierpnia klienci Auto Partner mogą zdobywać dodatkowe punkty za zakupy w sieci sprzedaży dystrybutora, jednocześnie cały czas śledząc swoje miejsce w rankingu uczestników AP EXPERT. Tylko 150 finalistów zostanie zaproszonych do walki o prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” i pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM.

W tym roku to już 6. edycja promocji AP EXPERT, która rozpoczęła się 1 lutego, a zakończy się Wielkim Finałem w dniach 6-8 września 2019 w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Uczestnicy zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. 150 półfinalistów z największą liczbą punktów za zakupy i poprawnie rozwiązane testy wiedzy on-line zostanie zaproszonych do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym rozwiążą finałowy test teoretyczny, a najlepsza dziesiątka awansuje do finału praktycznego. Zwycięzca części praktycznej zdobywa główną nagrodę – samochód osobowy i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Ostatnie dni, by być najlepszym z najlepszych!

www.apexpert.pl

 

 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony