ReklamaBilbord - Osram 04.11-30.11 Kamila

Promocje

Części i regeneracja

Promocje

ponad rok temu  25.01.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Trzy atrakcyjne promocje w Auto Partner SA

Z początkiem nowego roku Auto Partner SA przygotował trzy nowe, atrakcyjne promocje skierowane do swoich klientów. Wielu klientów dystrybutora zapoznało się już z ich szczegółami i zadeklarowało swój udział, jednak tym, którzy jeszcze nie mieli okazji, po krótce przypominamy zasady.

W pierwszej promocji pt. „Cieplej w zimie w LIQUI MOLY” każdy klient, który dokona skumulowanego zakupu w wysokości 2 500 zł netto na całym asortymencie LIQUI MOLY w okresie trwania promocji otrzyma zestaw na zimę – ogrodniczki, koszulkę, czapkę i polar z logo LIQUI MOLY. Promocja trwa do końca lutego 2018 r.

Druga promocja, organizowana wspólnie z Castrol z okazji zbliżających się Walentynek, premiuje nagrodami osiągnięcie określonego progu zakupowego na asortymencie dostawcy, a do wygrania są  bony zakupowe do sklepów jubilerskich Apart, które zostaną wręczone zwycięzcom jeszcze przed Walentynkami. Promocja trwa do 7 lutego 2018 r.

W trzeciej promocji pt. „Praktyczne gadżety od Blue Print” nagrody będą wręczane klientom za osiągnięcie konkretnych progów zakupowych na całym asortymencie Blue Print. Do wygrania są polary i koszulki z logo Blue Print i AP, powerbanki oraz głośniki bluetooth JBL GO. Promocja trwa do 15 marca 2018 r.

Szczegółowe informacje oraz regulaminy promocji znajdują się tutaj:

Pozostałe oferty promocyjne Auto Partner dostępne są na stronie http://autopartner.com/promocje/ 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony