ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Promocje

Części i regeneracja

Promocje

ponad rok temu  25.01.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

VIP TO TRIP 2018 – niesamowita Tanzania i Zanzibar czy bajeczna Portugalia?

Styczeń to już trzeci miesiąc trwania kolejnej odsłony długoterminowej i prestiżowej promocji VIP TO TRIP 2018, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu licznych partnerów. Podobnie jak w poprzednich latach, dystrybutor nagradza swoich klientów wyjazdem szkoleniowym, jednak w tegorocznej edycji promocja zyskała nowe oblicze i zamiast jednego wyjazdu przewidziane są dwa, w zupełnie różne strony świata. 

W promocji trwającej od 2 listopada 2017 do 31 lipca 2018 roku premiowane są wszystkie zakupy dokonane w sieci sprzedaży Auto Partner SA, jednak zakupy produktów partnerów akcji przeliczane są według specjalnych, preferencyjnych mnożników, gwarantujących zdobycie trzykrotnie wyższej ilości punktów. Wszyscy uczestnicy zarejestrowani w promocji rywalizują między sobą o miejsca w rankingu, na podstawie których zostaną przyznane nagrody. Liderzy rankingu z miejsc 1-20 wyjadą w niesamowitą wyprawę do dzikiej Afryki, w trakcie której zwiedzą Tanzanię i Zanzibar, natomiast zwycięzcy z miejsc 21-60 wybiorą się w bajeczną podróż na samo południe Portugalii by wypocząć nad brzegiem błękitnego oceanu.

Podobnie jak w poprzednich latach, dla wszystkich uczestników uruchomiona została specjalna platforma www.viptotrip.pl, gdzie na bieżąco mogą śledzić swoje wyniki w promocji i aktualnie zajmowane miejsce w rankingu.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2018 i powalczyć o niesamowity wyjazd do Afryki lub Portugalii, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa. 

Parnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, NK, Alco, Meteor, Quaro, ContiTech, Rymec, Valeo, Bosch.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony