ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Promocje

Części i regeneracja

Promocje

10 miesięcy temu  08.03.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

VIP TO TRIP 2018 – nowi partnerzy akcji

Promocja VIP TO TRIP 2018 cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród klientów Auto Partner, ale także wśród dostawców, którzy również chcą być częścią tej długoterminowej i prestiżowej akcji. Dlatego miło nam poinformować, że w ostatnim czasie do grona partnerów głównych dołączyły kolejne firmy:  Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), Febi, SKF, NGK, MAGNETI MARELLI oraz NRF.

Z tej okazji Auto Partner zwiększył przelicznik punktów za zakupy produktów dostarczanych przez nowych partnerów i w okresie od 1 marca do 31 lipca 2018 roku, przez pięć miesięcy, wartość wszystkich zakupów netto dokonanych na tych markach mnożona będzie x2! 

Przypomnijmy – VIP TO TRIP 2018 to długoterminowa promocja skierowana do klientów Auto Partner SA, w której nagrodą jest tygodniowy wyjazd szkoleniowy. W trakcie jej trwania (od 2 listopada 2017 roku do 31 lipca 2018 roku) premiowane są wszystkie zakupy dokonane w sieci sprzedaży Auto Partner SA, jednak zakupy produktów partnerów akcji przeliczane są według specjalnych, preferencyjnych mnożników, gwarantujących zdobycie większej ilości punktów. Wszyscy uczestnicy zarejestrowani w promocji rywalizują między sobą o miejsca w rankingu, na podstawie których zostaną przyznane nagrody. Liderzy rankingu z miejsc 1-20 wyjadą w niesamowitą wyprawę do dzikiej Afryki, w trakcie której zwiedzą Tanzanię i Zanzibar, natomiast zwycięzcy z miejsc 21-60 wybiorą się w bajeczną podróż na samo południe Portugalii by wypocząć nad brzegiem błękitnego oceanu. Ponadto z okazji 25-lecia firmy, Auto Partner przyznaje dodatkowych 25 biletów jednoosobowych do Portugalii dla klientów, którzy w rankingu zajmą miejsca od 61 do 85.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2018 i powalczyć o niesamowity wyjazd do Afryki lub Portugalii, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa. 

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są:
Partnerzy Tytularni: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, NK, Alco, Meteor, Quaro, ContiTech, Rymec, Valeo, Bosch.
Partnerzy Główni: Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), Febi, SKF, NGK, MAGNETI MARELLI, NRF.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony