Promocje

Warto wiedzieć

miesiąc temu  12.04.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Würth Polska z wiosenną edycją Dni Otwartych

Już 16 kwietnia rusza wiosenny cykl spotkań dla profesjonalistów w sklepach stacjonarnych Würth Polska. Na fachowców czeka bogaty program, w tym prezentacje produktowe i szkolenia prowadzone przez najlepszych ekspertów. Nie zabraknie również promocji, licznych atrakcji i okazji do wymiany doświadczeń.

Z produktami Würth Polska klienci na co dzień spotykają się w jednym z 50 sklepów stacjonarnych, poprzez kontakt z przedstawicielem handlowym lub w sklepie internetowym. Dwa razy do roku – wiosną i jesienią – pojawia się okazja, by fachowcy mogli bliżej zapoznać się z bogatą ofertą marki podczas Dni Otwartych. Pierwsze z zaplanowanych spotkań rozpocznie się już 16 kwietnia w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 244A.

Wstęp na wydarzenia w poszczególnych miastach jest bezpłatny, a na uczestników czekają atrakcyjne promocje, konkursy z nagrodami i smaczny poczęstunek.

– Wiosenna edycja Dni Otwartych to dla nas nie tylko okazja do zaprezentowania najnowszych produktów oraz rozwiązań. To przede wszystkim czas spotkań, wymiany doświadczeń i budowania relacji z naszymi klientami. Starannie dobieramy tematykę Dni Otwartych, aby program odpowiadał na aktualne potrzeby rynku i klientów, prezentując im innowacje, które mogą realnie wpłynąć na efektywność ich pracy – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

W programie prezentacje i szkolenia dla profesjonalistów

Ruszającym w kwietniu br. spotkaniom w sklepach Würth, jak zawsze towarzyszyć będą merytoryczne szkolenia i prezentacje najnowszych rozwiązań dla profesjonalistów z branż takich, jak: budownictwo i instalatorstwo, motoryzacja, przemysł, meblarstwo, ciesielstwo i stolarstwo. Podczas tegorocznych, wiosennych Dni Otwartych program obejmie m.in.: narzędzia specjalistyczne, zgrzewanie i klejenie zderzaków, usuwanie niewielkich wgnieceń w karoseriach, artykuły do produkcji i montażu fasad, bram i balustrad, mocowanie kabli elektrycznych, rozwiązania dla meblarstwa, a także wiele innych. Eksperci przedstawią również asortyment marki, w tym kilka długo wyczekiwanych nowości produktowych. A też poprowadzą szkolenia dla fachowców naszej branży, by wspomnieć: CAR CARE – polerowanie i nakładanie powłok ceramicznych na powierzchnie lakierowane, naprawy zderzaków i innych elementów z tworzyw sztucznych – zgrzewanie i klejenie, usuwanie niewielkich wgnieceń w karoseriach – PINPULLER AKU STACJA.

Harmonogram wydarzeń w kwietniu

16.04 – Warszawa ul. Modlińska 244A

17.04 – Radom ul. Wierzbicka 26/44

18.04 – Lublin ul. Bursaki 8

23.04 – Katowice Al. Roździeńskiego 170

24.04 – Kraków ul. Josepha Conrada 63

25.04 – Nowy Sącz ul. Węgierska 201

Fot. Würth Polska

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony