Promocje

Promocje

ponad rok temu  20.04.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

ZF inwestuje w platformę do mobilnego tankowania

ZF i CarPay-Diem prezentują strategiczną inwestycję firmy ZF, która umacnia wiodącą pozycję CarPay-Diem na rynku mobilnego tankowania i płatności za ładowanie pojazdów.

Skalowalna platforma mobilnego tankowania i marketingu cyfrowego CarPay-Diem, opracowana przez luksemburską firmę Kwalyo, od momentu uruchomienia w 2019 roku przetworzyła z powodzeniem ponad 3 mln mobilnych transakcji paliwowych. Firma łączy działalność B2B i B2C, nie tylko wspierając sprzedawców paliw i wystawców kart w ich wysiłkach na rzecz cyfryzacji, ale także pozwalając dostawcom oprogramowania OEM i aplikacji mobilnych na zapewnienie wyjątkowych rozwiązań operatorom flot czy kierowcom.
Platforma CarPay-Diem buduje obecnie największą w Europie sieć stacji paliwowych i ładowarek EV obsługujących transakcje mobilne. Inwestycja firmy ZF pomoże zbudować wyjątkową pozycję tej technologii w programie działań na rzecz rozwoju nowej generacji tankowania i ładowania pojazdów poprzez integrację z aplikacjami w systemie informacyjno-rozrywkowym pojazdu. Dzięki integracji usług CarPay-Diem z rozwiązaniami telematycznymi firmy ZF tysiące podłączonych pojazdów będzie mogło korzystać z cyfrowych kart paliwowych do natychmiastowej aktywacji pomp paliwowych i ładowarek EV.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony