TARGI

Inne

TARGI

Zagraniczne

ponad rok temu  07.12.2012, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 14.02.2020

Data zakończenia: 16.02.2019

Targi ACMA Automechanika New Delhi (Indie, 14-16 lutego 2019 r.)
Strona 1 z 2

Od czasu swojego debiutu, który miał miejsce w roku 1971 we Frankfurcie w Niemczech, targi Automechanika zmieniły się i rozwinęły, stając się największymi targami motoryzacyjnymi na świecie. Odbywają się w takich miastach jak: Buenos-Aires, Dubaj, Frankfurt, Istambuł, Johannesburg, Kuala Lumpur, Madryt, Meksyk, Moskwa, St. Petersburg, Szanghaj, a obecnie w New Delhi.

ACMA Automechanika New Delhi, jako główne miejsce lokalnych i międzynarodowych spotkań dla sektora motoryzacyjnego, będzie prezentować ofertę w następujących grupach tematycznych: części i systemy, akcesoria i tuning, opony i akumulatory, wyposażenie warsztatów samochodowych, stacje paliw i myjnie samochodowe, oprogramowanie komputerowe i organizacja oraz usługi motoryzacyjne. Co istotne, targi oferują wystawcom dostęp do nowych rynków, jak również możliwości podjęcia współpracy z kluczowymi lokalnymi i międzynarodowymi firmami.

Oto powody przemawiające za wzięciem udziału w nowych targach techniki motoryzacyjnej w Indiach:

- Indie są drugim najszybciej rozwijającym się ośrodkiem produkcji samochodów i przewiduje się, że do 2020 roku nastąpi trzykrotny wzrost popytu na pojazdy. Do tego roku Indie mają stać się trzecim największym rynkiem motoryzacyjnym na świecie (aktualnie są na miejscu szóstym).

- Wielkość rynku wtórnego części samochodowych ma w ciągu najbliższych kilku lat znacząco wzrosnąć za sprawą rozwoju indyjskiego rynku motoryzacyjnego.

- Wszyscy główni światowi producenci pojazdów otwierają w Indiach swoje przedstawicielstwa, ze względu na pozytywne nastawienie biznesowe oraz korzystną politykę i wsparcie rządu.

- ACMA Automechanika New Delhi ma się stać główną platformą pozyskiwania poddostawców przez indyjski przemysł motoryzacyjny oraz prezentowania najnowszych produktów i technologii.

- Targi stwarzają wystawcom możliwości ugruntowania swojej obecności na rynku indyjskim oraz sąsiednich krajów i regionów.

- Dzięki międzynarodowym kontaktom targi ACMA Automechanika New Delhi oferują wystawcom i odwiedzającym niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi produktami, technologiami i usługami z całego świata.

- Targi zapewniają niezliczone możliwości współpracy z zainteresowanymi przedsiębiorstwami i organami nadzoru poprzez tworzenie joint-venture, sieci dystrybucyjne, a także otwarcie drzwi do eksportu.

- Ściśle zdefiniowany profil gości pozwala oczekiwać realnych spotkań biznesowych oraz składania bezpośrednich zapytań ofertowych.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony