TARGI

Warto wiedzieć

TARGI

Zagraniczne

ponad rok temu  05.01.2022, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

Bosch na targach CES 2022

Na targach CES w Las Vegas Bosch zaprezentuje połączone, inteligentne, zrównoważone produkty i usługi, które poprawią jakość życia - w domu i w podróży.

Stoisko firmy (od 4 do 7 stycznia 2022 r.) obfituje w zaawansowane technologie, które czynią codzienne życie bezpiecznym, wygodnym i zrównoważonym. Inteligentne rozwiązanie rowerowe Bosch eBike Systems otrzymało nagrodę CES 2022 Innovation Award Honoree w kategorii "Vehicle Intelligence & Transportation". Propozycja ta łączy w sobie fizyczne wrażenia z jazdy rowerem elektrycznym z cyfrowymi, jakie zapewnia łączność i aplikacja. Ten inteligentny system składa się z nowej aplikacji eBike Flow, interfejsu użytkownika LED, kolorowego wyświetlacza, akumulatora i jednostki napędowej. Aplikacja eBike Flow otwiera szereg nowych funkcji cyfrowych dla rowerów elektrycznych, takich jak automatyczne śledzenie aktywności i spersonalizowane tryby jazdy. Bez względu na to, czy chodzi o codzienne dojazdy do pracy, czy o rekreacyjną przejażdżkę, rezultatem jest większa przyjemność z jazdy na dłuższych dystansach.

Oprogramowanie

Oprogramowanie odgrywa coraz ważniejszą rolę w inżynierii motoryzacyjnej. Już teraz Bosch wprowadza rocznie do pojazdów na całym świecie ponad 200 milionów jednostek sterujących z własnym oprogramowaniem. Bosch angażuje oprogramowanie do konkretnych zastosowań w motoryzacji, począwszy od systemów wspomagania kierowcy, poprzez systemy informacyjno-rozrywkowe, aż po układy napędowe. Podczas CES 2022 firma ogłosi rozwój niezależnego od aplikacji oprogramowania podstawowego i pośredniego, jak również modułów oprogramowania w chmurze do aktualizacji oprogramowania over-the-air, w swojej spółce zależnej ETAS.

Fot. Bosch

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony