TARGI

TARGI

Krajowe

ponad rok temu  04.02.2021, ~ Administrator   

Miejsce: Poznań

Data rozpoczęcia: 18.06.2021

Data zakończenia: 20.06.2021

Poznań Motor Show 2021

Targi w Poznaniu podały tegoroczny kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych. W tym trudnym, bardzo niepewnym roku, targi Poznań Motor Show mają odbyć się w czerwcu. Natomiast towarzyszące targom co dwa lata Targi Techniki Motoryzacyjnej odbędą się dopiero przy kolejnej edycji Motor Show, w kwietniu 2022 roku. 

Poznań Motor Show odbędzie się w dniachod 18 do 20 czerwca 2021. Ta decyzja zapadła biorą pod uwagę m. in. bardzo dobre przyjęcie ubiegłorocznej edycji Poznań Moto Fest w podobnym terminie.

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. Na zwiedzających czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych. Poznań Motor Show to również ogrom imprez towarzyszących, takich jak Kongres MOVE - International Mobility Congress, Poznań MotorBike Show, Stunt Wars Poland, czy Gala Best Cars. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Poznań Motor Show od lat jest stałym punktem w kalendarzu imprez, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Dzięki wytężonej pracy wielu osób projekt urósł do rangi najważniejszego wydarzenia motoryzacyjnego, nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Podczas Poznań Motor Show przedstawiciele biznesu, administracji publicznej i fani motoryzacji mogą poznać panujące trendy rynkowe oraz porozmawiać na tematy związane z przyszłością motoryzacji, a także następującą rewolucją w świecie transportu. 

Więcej informacji o targach TUTAJ.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony