Nowości produktowe

Części i regeneracja

miesiąc temu  31.05.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

11 wycieraczek DENSO dla 6 mln pojazdów

DENSO rozszerzyło ofertę wycieraczek płaskich o 11 nowych numerów części jakości OE. Nowe wycieraczki są przeznaczone m.in. do pojazdów marek Audi, BMW, Dacia, Mercedes, Peugeot, Toyota i Volvo.

Nowe wycieraczki mają 260 dodatkowych zastosowań w około 6 mln pojazdów. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i katalogu TecDoc.

Wyjątkowa konstrukcja, materiały najwyższej jakości, produkcja zgodnie z najbardziej wymagającymi normami OEM – to cechy wycieraczek DENSO, które zapewniają kierowcom bezpieczne i komfortowe pole widzenia, bez względu na pogodę. Wycieraczki są montowane jako oryginalne wyposażenie przez czołowych producentów samochodów na całym świecie. Dlaczego? DENSO, jako jeden z wiodących w świecie producentów części i systemów samochodowych na pierwszy montaż jest pionierem zaawansowanych technologii wycieraczek. Wycieraczki DENSO, zarówno szkieletowe, płaskie, jak i hybrydowe, łączą w sobie inteligentny design, materiały najwyższej jakości i precyzyjne wykonanie, zapewniając lepsze wycieranie szyb i dłuższą żywotność.

Fot. DENSO

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony