Nowości produktowe

Paliwa i oleje

Wydarzenia rynkowe

3 miesiące temu  14.02.2023, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

Castrol wprowadza olej z molekułami do silników motocyklowych

Marka Castrol wprowadziła na rynek nowy zaawansowany środek smarny do motocykli, Act>evo, który oferuje stałą ochronę silnika. Nowy produkt zawiera molekuły ActibondTM, które przylegają do wewnętrznych komponentów silnika, zapewniając stałą ochronę w trzech fazach jazdy: podczas rozruchu, w trakcie pracy silnika i nawet po jego wyłączeniu/

Nowy olej Castrol Act>evo 4T z molekułami ActibondTM przylega do silnika motocykla, zapewniając ochronę w trzech fazach jazdy: podczas rozruchu, w trakcie pracy silnika i po jego wyłączeniu. Nowa formulacja zapewnia stałą ochronę — zapobiega nagromadzeniu się osadów, zwiększa czystość silnika i zabezpiecza go przed korozją. Produkt można stosować w przypadku wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, do których zalecany jest olej API SL (lub o niższej klasyfikacji) lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2.

Nowa formulacja zapewnia o 50% lepszą ochronę przed zużyciem silnika motocykla podczas rozruchu - w porównaniu z referencyjnym olejem API SL w teście sekwencyjnym IVA, zapobiega nagromadzeniu się osadów, aby zapewnić maksymalną możliwą czystość silnika w trakcie pracy i oferuje doskonałą ochronę przed korozją, gdy silnik jest wyłączony. Testy wykazały ponadprzeciętną wydajność w porównaniu z brakiem oleju w wymagającym teście korozji trwającym 50 godz., przy temp. 49°C i wilgotności wynoszącej blisko 100%.

Castrol Act>evo 4T 10W-40 jest dostępny w opakowaniach o pojemności 4 litrów i 60 litrów. Produkt przeznaczony jest do wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, w przypadku których zalecany jest olej API SL (lub o niższej klasyfikacji) lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2. Castrol Act>evo 4T 20W-50 jest również dostępny w opakowaniach o pojemności 60 litrów. Produkt przeznaczony jest do wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, w przypadku których zalecany jest olej API SL lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2.

Fot. Castrol

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony