Nowości produktowe

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  14.02.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Castrol wprowadza olej z molekułami do silników motocyklowych

Marka Castrol wprowadziła na rynek nowy zaawansowany środek smarny do motocykli, Act>evo, który oferuje stałą ochronę silnika. Nowy produkt zawiera molekuły ActibondTM, które przylegają do wewnętrznych komponentów silnika, zapewniając stałą ochronę w trzech fazach jazdy: podczas rozruchu, w trakcie pracy silnika i nawet po jego wyłączeniu/

Nowy olej Castrol Act>evo 4T z molekułami ActibondTM przylega do silnika motocykla, zapewniając ochronę w trzech fazach jazdy: podczas rozruchu, w trakcie pracy silnika i po jego wyłączeniu. Nowa formulacja zapewnia stałą ochronę — zapobiega nagromadzeniu się osadów, zwiększa czystość silnika i zabezpiecza go przed korozją. Produkt można stosować w przypadku wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, do których zalecany jest olej API SL (lub o niższej klasyfikacji) lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2.

Nowa formulacja zapewnia o 50% lepszą ochronę przed zużyciem silnika motocykla podczas rozruchu - w porównaniu z referencyjnym olejem API SL w teście sekwencyjnym IVA, zapobiega nagromadzeniu się osadów, aby zapewnić maksymalną możliwą czystość silnika w trakcie pracy i oferuje doskonałą ochronę przed korozją, gdy silnik jest wyłączony. Testy wykazały ponadprzeciętną wydajność w porównaniu z brakiem oleju w wymagającym teście korozji trwającym 50 godz., przy temp. 49°C i wilgotności wynoszącej blisko 100%.

Castrol Act>evo 4T 10W-40 jest dostępny w opakowaniach o pojemności 4 litrów i 60 litrów. Produkt przeznaczony jest do wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, w przypadku których zalecany jest olej API SL (lub o niższej klasyfikacji) lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2. Castrol Act>evo 4T 20W-50 jest również dostępny w opakowaniach o pojemności 60 litrów. Produkt przeznaczony jest do wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, w przypadku których zalecany jest olej API SL lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2.

Fot. Castrol

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony