Nowości produktowe

Nowości produktowe

Chemia w warsztacie

ponad rok temu  04.05.2018, ~ Administrator   

Colad przedstawia markowe kleje

Colad przedstawia nowy wybór trwałych, wysokiej jakości klejów wykonanych w najnowszej technologii. Są to kleje do naprawiania plastików, szyb, uszczelniania oraz do paneli. Kleje są szybko schnące, mocne, trwałe elastyczne, nadające się do szlifowania i malowania. Wykonaj szybko swoją naprawę.

Asortyment markowych klejów Colad

Colad oferuje łatwe w użyciu kleje przeznaczone do: naprawiania plastików, szyb, uszczelniania oraz do mocowania paneli. Szybki wybór odpowiedniego produktu dzięki przyjaznemu dla użytkownika oznaczeniu. Wystarczy wybrać proces naprawy z odpowiednim kolorem oraz ikoną.

Naprawa plastików:

Mocny dwuskładnikowy klej strukturalny (PU) do szybkiego i mocnego wiązania. Gotowy w 30 sekund, czasy schnięcia to 1,5/3,5 oraz 5 minut. Nadaje się do szlifowania i lakierowania. Do szybkiego łączenia kosmetycznego z naprawami strukturalnymi, takimi jak łączenie oraz wypełnianie średnich pęknięć i otworów.

Naprawa szkła:

Doskonale nadaje się do spajania szyb z nadwoziem samochodu. Wysokiej jakości MS na bazie polimerów, 1-składnikowy. Klej trwale elastyczny, bardzo mocne wiązanie wstępne i duża siła spajania.

Środki uszczelniające:

Wysokiej jakości klej uszczelniający i spajający na bazie polimerów MS. Wiąże i uszczelnia. Na przykład łączenia nadwozia. Doskonałe właściwości wypełniające. Mocne, elastyczne i trwałe wiązanie. Wiąże szeroką gamę materiałów. Dostępny w kolorze czarny, szarym oraz białym.

Spajanie paneli: 

Dwuskładnikowy klej epoksydowy do łączenia paneli metalowych. Umożliwia łączenie paneli stalowych i aluminiowych o jednakowym lub różnym składzie. Wymiana bocznych paneli nadwozia, dachów i poszycia drzwi. Dzięki ochronie przed korozją, można go nakładać na goły metal.

Tagi: Colad, kleje,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony