Nowości produktowe

Warto wiedzieć

3 miesiące temu  25.01.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Exide Technologies i osadzone w chmurze oprogramowanie Motion+ Fleet

Exide nawiązuje współpracę z jednym z największych dostawców rozwiązań w chmurze, aby zapewnić ochronę danych oraz łatwy dostęp i obsługę dla zarządzających. Motion+ Fleet jest flagowym rozwiązaniem dla nadchodzącej serii rozwiązań z grupy Motion+ Smart Tools.

Nowe narzędzie do zarządzania parkiem akumulatorów przekształca procesy logistyczne w dane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za zarządzanie magazynami – bez względu na to, gdzie się znajdują – otrzymują niezbędne dane umożliwiające podejmowanie rzetelnych decyzji dotyczących pracy akumulatorów.

Motion+ Fleet wspomaga efektywne zarządzanie magazynami dzięki: monitorowaniu w czasie rzeczywistym parametrów pracy i kondycji poszczególnych akumulatorów (czasu pracy, zużycia Ah, poziomu naładowania); prezentowaniu tych danych w czytelny sposób (raporty w stylu świateł drogowych); wysyłaniu automatycznych alertów e-mail, jeśli praca akumulatora odbiega od normy; maksymalizowaniu czasu efektywnej pracy przez przeciwdziałanie usterkom. Oznacza to, że użytkownik może podjąć natychmiastowe działania w celu uniknięcia przestojów; efektywnemu zarządzaniu poborem energii przez unikanie obciążenia szczytowego w trakcie ładowania, co ma wpływ na stabilizację kosztów.

Co więcej, pełna digitalizacja danych nie tylko pozwala użytkownikom na centralne zarządzanie wszystkimi operacjami, ale – dzięki współpracy z wiodącym dostawcą usług w chmurze – również je chroni i zabezpiecza.

Właściwe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb klientów

Motion+ Fleet dostępne jest w pakietach Essential, Premium i Ultimate, w zależności od indywidualnych potrzeb. Pakiet Ultimate to rozwiązanie idealne dla biznesu z dużą liczbą lokalizacji, ponieważ daje możliwość zarządzania nielimitowaną ilością prostowników, co jest unikalną cechą na rynku.

- Ponad dziesięć lat doświadczeń w rozwijaniu systemów zarządzania parkami akumulatorów dało Exide wiedzę, której potrzebują klienci, aby osiągnąć maksymalną wydajność magazynów i realizować inne cele biznesowe. Nowe, zaawansowane narzędzie do zarządzania flotą akumulatorów pozwala magazynom być w Motion+ - mówi Magnuss Ohlsson, Motive Power Business Director EMEA w Exide Technologies.

- Motion+ Fleet jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą kontrolować swoje magazyny za pomocą kilku kliknięć! Pozwala na efektywne zarządzanie parkiem akumulatorów i prostowników, co – nic dziwnego – wpływa na możliwość skupienia się na innych tematach i pozwala systemowi na wykonanie ciężkiej pracy.

Przetestowany i doceniany w prawdziwym świecie

Wiodący lider rozwiązań sanitarnych, grzewczych i wyposażenia łazienkowego w Niemczech wprowadził u siebie system Motion+ Fleet i skomentował pozytywny wpływ, jaki on wywarł: Dzięki Motion+ Fleet, byliśmy w stanie monitorować i planować nowe zamówienia akumulatorów w znacznie lepszy sposób, nie zamawiając niepotrzebnie zbyt wielu produktów, oszczędzając w ten sposób środki finansowe – stwierdził rzecznik firmy.

Całkiem nowe rozwiązanie – Motion+ Smart Tools

Globalizacja zmienia świat. Zarządcy magazynów muszą sprostać wyzwaniu ciągłego maksymalizowania efektywności prowadzonego biznesu. Do tego potrzebują elastycznych rozwiązań do zarządzania wewnętrznego, które pomogą rozwiązać problemy jutra już dziś.

Exide cały czas pracuje nad aktualizowaniem produktów i rozwiązań, żeby klienci mogli dotrzymywać kroku zmianom, którym ulega świat. Motion+ Fleet jest flagowym modelem należącym do nadchodzącej serii Motion+ Smart Tools, która oferuje innowacyjne, cyfrowe.

Fot. Exide

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony