Nowości produktowe

Wyposażenie warsztatu

4 miesiące temu  17.01.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Kärcher przedstawia Puzzi 9/1 Bp

Zabrudzenia na powierzchni tekstylnej w postaci plam po napojach lub resztek jedzenia? Najlepszym sposobem pozbycia się ich jest zastosowanie urządzenia ekstrakcyjnego – przekonuje marka Kärcher i przedstawia pierwsze na rynku bateryjne urządzenie do czyszczenia tapicerki, dywanów i wykładzin.

Puzzi teraz dostępne w wersji zasilanej wydajnym akumulatorem. Wraz z Puzzi 9/1 Bp renomowany producent sprzętu czyszczącego - firma Kärcher, daje klientom zupełnie nowe możliwości: swobodę pracy bez martwienia się zasilaniem z sieci, niezależność, mobilność i doskonałe efekty.

W połączeniu z prostą obsługą i bardzo dobrą wydajnością czyszczenia Puzzi 9/1 Bp stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Dogłębne czyszczenie i usuwanie uporczywych plam nigdy nie było tak proste – czytamy w komunikacie zapowiadającym debiut nowego urządzenia. Urządzenie to nanosi na powierzchnie środek czyszczący i wodę a także odsysa z niej cały brud i nadmiar wody, dzięki czemu tapicerka czy dywan są suche w krótkim czasie i można ponownie z nich korzystać.

Puzzi 9/1 Bp wykonuje swoją pracę szybko i niezawodnie. Jest to możliwe dzięki nowej turbinie i bardzo dobrej sile ssącej. Urządzenie może pracować na akumulatorze do 35 minut. Natomiast czas ładowania baterii wynosi zaledwie godzinę. Pojemny, dziewięciolitrowy zbiornik świeżej wody został zaprojektowany w taki sposób, aby prace mogły być wykonywane bez żadnych przerw.

Dzięki kompaktowym wymiarom i wadze (10,65 kg wraz z baterią 36 V), a także blokadzie węża, urządzenie jest łatwe w transporcie. Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą dwóch przycisków – jeden służ do nanoszenia środka, drugi do odsysania, przy czym lampka kontrolna wskazuje, który tryb jest aktywny.

Fot. Kärcher

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony