Nowości produktowe

Narzędzia w warsztacie

6 miesięcy temu  20.11.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Klucz pneumatyczny z certyfikatem ATEX

CP6748 EX P11R ATEX to pierwszy klucz udarowy pneumatyczny w ofercie Chicago Pneumatic, który posiada certyfikat ATEX upoważniający do pracy w strefie zagrożenia wybuchem.

Najnowsza propozycja debiutuje na rynku w cenie netto: 2 496,70 zł. Ze względu na możliwy zakres zastosowania narzędzie wykonane jest w niezwykle precyzyjny sposób zapewniający najwyższą jakość dla intensywnego użytkowania w zastosowaniach przemysłowych. Najnowszy produkt Chicago Pneumatic przeznaczony jest do najcięższych zastosowań przemysłowych w trybie pracy ciągłej.

Kompaktowa i lekka konstrukcja zapewnia wygodę pracy operatora. Niezawodny układ sprzęgła pracujący w kąpieli olejowej w trwałej obudowie ze stali. Regulator mocy umożliwia wykorzystanie czterech poziomów mocy oraz zmianę kierunku pracy jedną ręką. CP6748 EX P11R ATEX ma uchwyt pokryty gumą, co zwiększa komfort i pewność chwytu narzędzia. Klucz wyposażony jest w trzpień roboczy o średnicy 1/2" oraz maksymalny moment obrotowy powyżej 1000 Nm (stosunek moc / masa: 452,1 Nm/kg).

Fot. P.H.U. Chicago – Poznań PL

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony