Nowości produktowe

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  22.10.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Mirka wprowadza nowe szlifierki i polerki

Do Mirka AIROS, pierwszej inteligentnej szlifierki elektrycznej przeznaczonej do zrobotyzowanych zastosowań szlifierskich, dołączają nowe modele: głowice szlifierskie Mirka AIOS oraz głowica polerska Mirka AIROP. AIROS jest teraz dostępna również w nowym, małym rozmiarze.

Automatyzacja przemysłu to dynamicznie rozwijający się trend, a wyraźne zapotrzebowanie na kompleksowy pakiet rozwiązań dla zautomatyzowanych procesów jest widoczne w kilku sektorach, od obróbki drewna przez motoryzację po pojazdy transportowe. Jako światowy lider w zakresie technologii wykańczania powierzchni, Mirka wiedzie prym w obszarze innowacji i wprowadza nowe zrobotyzowane rozwiązania do procesów produkcyjnych.

Nowe wersje Mirka AIOS, AIROS i AIROP zostały zaprojektowane z myślą o zrobotyzowanej obróbce precyzyjnej, aby zapewnić stałą jakość przy jednoczesnej oszczędności czasu. Jeśli chodzi o szlifowanie, Mirka AIOS 130NV jest przeznaczona do napraw punktowych w procesie zautomatyzowanym, takim jak produkcja samochodów i rozwiązań transportowych. Mirka AIROS 150NV posiada najmniejszą jak dotąd głowicę szlifierską AIROS, zaprojektowaną z myślą o obróbce jeszcze bardziej ciasnych przestrzeni, obróbce detali oraz szlifowania niewielkich powierzchni wymagających usunięcia zadziorów lub gratowania.

Mirka AIROP 312NV to polerka mimośrodowa z zaawansowaną technologicznie elektryczną głowicą polerską umożliwiającą współpracę z robotami. Wyposażona w podkładkę 77 mm stanowi zautomatyzowaną podstawę dla bezprzewodowych polerek Mirka i współpracuje doskonale z nakładkami i środkami polerskimi Mirka.

Fot. Mirka

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony