Nowości produktowe

Narzędzia w warsztacie

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy

4 miesiące temu  05.05.2023, ~ Michał Żak,   Czas czytania 1 minuta

Mirka z nową serią tarcz do cięcia i szlifowania

Mirka wprowadza nową serię tarcz do cięcia i szlifowania, żeby przyspieszyć i usprawnić proces obróbki metali. W ofercie znajdziesz tarcze do cięcia blach, profili, rur i materiałów pełnych, a także tarcze szlifierskie do pracy z powierzchniami, krawędziami i spawami.

Podczas pracy ze stalą nierdzewną ważny jest dobór tarcz, aby zachować czystość chemiczną - w przeciwnym razie istnieje ryzyko korozji, wżerów lub zmniejszenia wytrzymałości materiału. Tarcze Mirka INOX są przeznaczone do cięcia i szlifowania stali nierdzewnej bez ryzyka uszkodzeń.

Zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności, tarcze Mirka PRO łączą w sobie wysoką żywotność z efektywnością cięcia i stabilnością. Mocne tarcze Mirka do szlifowania zgrubnego nadają się zarówno do stali, jak i stali nierdzewnej. Oprócz tarcz do cięcia i szlifowania metalu, Mirka oferuje tarcze do materiałów kamiennych oraz do zastosowań specjalnych, w tym do cięcia stali szynowej. W asortymencie znajdują się również tarcze do metali nieżelaznych, charakteryzujące się dużą zdolnością skrawania i krótkim czasem cięcia.

Fot. Mirka

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony