Nowości produktowe

Paliwa i oleje

21 dni temu  01.07.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Nowa gama olejów silnikowych PETRONAS

PETRONAS Lubricants International (PLI) wprowadza na rynek PETRONAS Syntium X, gamę olejów silnikowych zaprojektowanych z myślą o zmieniających się potrzebach współczesnych pojazdów. Ta innowacyjna linia produktów zapewnia niezrównaną ochronę, wydłużone okresy między wymianami oleju, trwałość i większą oszczędność paliwa. A wszystko to w przystępnej cenie, dzięki czemu kierowcy mogą dokonywać mądrych i jakościowych wyborów dla swoich samochodów.

PETRONAS Syntium X to odpowiedź na wyzwania związane ze starzeniem się europejskiej floty samochodowej, w której średni okres eksploatacji pojazdów wynosi 12 lat* i wiele z nich nie jest już objętych gwarancją. W obecnej sytuacji ekonomicznej konsumenci oczekują bardzo wydajnych, wysokiej jakości produktów, w przystępnej cenie, a to wszystko zapewnia właśnie PETRONAS Syntium X. Formuła ta składa się z ETRO, czyli najwyższej jakości, własnego oleju bazowego w połączeniu z wysokiej jakości dodatkami. Seria ta, opracowana zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie klas lepkości, jest dostosowana do nowoczesnego użytkowania pojazdów, zapewniając optymalną wydajność oraz ochronę.

Nasza wizja PETRONAS Syntium X jest jasna: zaoferować kierowcom wybór, który łączy w sobie przystępną cenę bez uszczerbku dla jakości - powiedział Giuseppe Pedretti, Regional Managing Director EMEA w PETRONAS Lubricants International. Dodał także - W sytuacji, gdy silniki są narażone na coraz bardziej nieprzyjazne warunki, a portfele na całym świecie odczuwają napięcie, zdaliśmy sobie sprawę z potrzeby stworzenia produktu, który nie tylko chroni nasze starsze samochody przed zużyciem i osadami, ale także wzbudza zaufanie i daje pewność podczas każdej podróży.

Gama produktów

PETRONAS Syntium X składa się z sześciu skrupulatnie opracowanych produktów dla obecnych i przyszłych potrzeb zarówno nowych, jak i starszych samochodów. Produkty te spełniają kluczowe standardy branżowe i wymagania producentów oryginalnego sprzętu (OEM) na poziomie wydajności i przydatności do użycia (SFU). Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby był odporny na utlenianie, zapewniał stabilne działanie przez cały okres między wymianami oleju, wydłużał żywotność silnika oraz optymalizował zużycie paliwa. Ponadto nowy, przejrzysty projekt etykiety podkreśla inteligentne rozwiązania zastosowane we wszystkich produktach, ułatwiając konsumentom wybór produktu odpowiedniego do ich potrzeb.

Linia PETRONAS Syntium X będzie dostępna w III kwartale 2024 roku, w całej Europie za pośrednictwem dystrybutorów partnerskich i warsztatów serwisowych PLI.

Fot. PETRONAS Lubricants International

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony