ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Nowości produktowe

Nowości produktowe

Części i regeneracja

8 miesięcy temu  12.06.2018, ~ Administrator   

Nowa linia wycieraczek Würth Polska

Würth Polska tym razem prezentuje nową linię wycieraczek samochodowych, które idealnie dopasowują się do szyby samochodowej i zwiększają widoczność, a więc i komfort jazdy. Dla klientów przygotowano też oferty promocyjne. Tylko teraz, każdy klient, który złoży zamówienie na wycieraczki samochodowe za minimum 499 zł netto, będzie miał możliwość kupienia ściennego wieszaka na wycieraczki za 1 zł (art. nr 5997 572 489). Co więcej, jeśli kwota zakupu wycieraczek osiągnie 999 zł netto, za 1 zł możliwy będzie zakup przenośnego regału na wycieraczki (art. nr 5997 572 510). Promocja trwa do wyczerpania stanów magazynowych artykułów objętych akcją.

Uniwersalne wycieraczki bezprzegubowe typu Aerotwin/Premium zostały zaopatrzone w innowacyjny system Mulit adapterów. Zastępują standardowe wycieraczki, ponieważ dzięki unikalnej zakrzywionej konstrukcji lepiej dopasowują się do najnowszych typów szyb samochodowych. Konstrukcja wycieraczek została zrobiona ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewniają większą stabilność i trwałość. Znajdują zastosowanie w wielu pojazdach, zwłaszcza tych nowej generacji. Są bardziej wydajne, w porównaniu ze standardowymi wycieraczkami, co widać zwłaszcza przy dużych prędkościach. Co więcej, są odporne na temperatury w zakresie od +55ºC do –50ºC, więc sprawdzają się w różnych warunkach klimatycznych. Gumowe wycieraczki z grafitowaną powierzchnią pasują do wielu typów pojazdów i są dostępne w różnych długościach. Do ich przechowywania potrzeba zdecydowanie mniej miejsca, co wpływa też na niższe koszty magazynowania.

Pośród standardowych metalowych wycieraczek samochodowych, pojawił się nowy model produktu. Wycieraczki te pasują do wielu typów pojazdów i łatwo przylegają do szyby. Aerodynamiczny kształt i większa waga zapobiega podnoszeniu się wycieraczek podczas silnego wiatru. Nity ze stali nierdzewnej w osłonie z tworzywa sztucznego umożliwiają płynne działanie i zapewniają długą żywotność. Grubość konstrukcji wynosi 1,2 mm. Krawędzie gumowego profilu są zabezpieczone przez specjalną osłonę. Wycieraczki poruszają się niezwykle sprawnie, a dodatkowo są odporne na działanie promieni UV oraz ozonu. Można je stosować w czasie różnych temperatur. Dostępne są w różnych rodzajach i długościach. Do ich przechowywania potrzeba mniej miejsca, a koszty magazynowania są niższe.

Tagi: Wurth,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony