Nowości produktowe

Narzędzia w warsztacie

Nowoczesny Warsztat Lakierniczy

5 miesięcy temu  06.07.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Nowa polerka BigFoot Mini iBrid HLR75

Rupes pokazał najnowszą polerkę zasilaną akumulatorami iBrid Mini. To ultrakompaktowe narzędzie gwarantuje od 35 do 45 minut pracy do kolejnego ładowania.

BigFoot Mini iBrid HLR75 może wypolerować trudno dostępne miejsca i wybitnie zakrzywione powierzchnie karoserii. Małe wymiary korpusu polerki i średnica padów 75 mm sprawiają, że narzędzie to doceni każdy detailer pragnący uzyskać doskonałe rezultaty, nawet w najtrudniejszych obszarach pracy.

Koncepcja technologii iBrid, zastosowana już w polerkach BigFoot iBrid Nano i Q-MAG iBrid Nano Sander, zwiększa wydajność procesu i wszechstronność prac dzięki funkcjom zasilania akumulatorowego i przewodowego (z zasilacza bateryjnego). Moc i wydajność iBrid Mini jest identyczna niezależnie od wyboru zasilania dzięki wyspecjalizowanej platformie silnikowej zaprojektowanej, opracowanej i wyprodukowanej we własnym zakresie przez RUPES. Akumulator Li ION (18 V 2,5 Ah) ze wskaźnikiem LED pokazującym poziom naładowania pozwala zasilać polerkę przez 35-45 minut. Stacja ładująca zapewnia 100% naładowania po około 35 minutach.

Fot. Rupes

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony