Nowości produktowe

Wyposażenie warsztatu

6 miesięcy temu  24.05.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Nowa portalowa myjnia samochodowa CW 1 Klean!Fit Kärcher

CW 1 Klean!Fit to nowy model w podstawowej gamie Kärcher, który wzbogaca aktualną ofertę myjni samochodowych. Kompaktowy design sprawia, że system może być wykorzystywany w małych myjniach, a ograniczone przestrzenie zostaną optymalnie zagospodarowane.

Solidny system mycia jest szczególnie ekonomiczny i doskonale nadaje się do myjni serwisowych w salonach samochodowych oraz warsztatach lub do użytku w wypożyczalniach samochodów, a także na stacjach paliw. Właściciele/operatorzy zyskują dzięki niezawodnym efektom mycia przy niewielkich nakładach na konserwację, a także niskich kosztach inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych.

W przypadku instalacji w istniejących myjniach można wyjątkowo dobrze wykorzystać dostępną powierzchnię. Krótsza odległość między osiami szczotek i niewielka głębokość sprawiają, że system pasuje również do mniejszych hal, od długości około 8,40 m, przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczającej długości mycia. To ułatwia mycie dłuższych pojazdów, jak również takich o różnych konturach. Szerokość przejazdu na wysokości lusterek CW 1 Klean!Fit wynosi 2,50 metra, co umożliwia bezpieczne zaparkowanie pojazdu.

Nowa, portalowa myjnia samochodowa jest dostępna w czterech różnych wysokościach do 2,90 metra.

Ekonomiczna i kompaktowa

Wyposażenie obejmuje szczotki do mycia kół, szczotki boczne i dachowe, a także kilka programów mycia wraz ze środkami czyszczącymi z linii Kärcher Classic – od szamponu do mycia, przez środki przyspieszające suszenie i aktywną pianę, aż po wosk, a także pastę. Oddzielny łuk podający pianę oraz dodatkowa pompa dozująca zapobiegają mieszaniu się środków czyszczących.

Wyjątkową zaletą urządzenia jest połączenie pompy wysokociśnieniowej o ciśnieniu 16 barów do mycia przy pomocy wysokiego i niskiego ciśnienia. To oznacza, ze nie jest potrzebna dodatkowa pompa zasilająca do zwilżania szczotek.

MyjniaCW 1 Klean!Fit posiada wszystkie niezbędne funkcje i jednocześnie zapewnia znakomite efekty mycia oraz suszenia pojazdów. Program szybkiego mycia sprawia, że system idealnie nadaje się również do myjni serwisowych, stanowiąc tym samym opłacalny dodatkowy dochód dla właścicieli/operatorów.

Fot. Kärcher

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony