Nowości produktowe

Wydarzenia

2 miesiące temu  25.11.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Nowa seria modułów kamer Innodisk

Firma Innodisk, światowy lider w dziedzinie przemysłowych pamięci masowych i wbudowanych urządzeń peryferyjnych, ogłosił przełom w badaniach sztucznej inteligencji.

W porównaniu z urządzeniami obecnie dostępnymi na rynku, nowe moduły kamer firmy Innodisk wyróżniają się dzięki trzem głównym zaletom: możliwości spersonalizowanej rozbudowy, kompatybilności z platformą i adaptacją ISP. Jednocześnie, podobnie jak w przypadku wszystkich swoich produktów, firma Innodisk stosuje te same, wysokie normy dotyczące jakości i trwałości, co potwierdza 3-letnia gwarancja.

Zoptymalizowane kamery Innodisk spełniają wielorakie wymagania stawiane w przypadku takich urządzeń, co obejmuje rozpoznawanie przez sztuczną inteligencję obrazu przesyłanego przez miniaturową kamerę MIPI zamontowaną w obudowie parkometru czy inteligentnej stacji ładowania, umożliwiające odczyt tablic rejestracyjnych. Kolejnym, przykładowym zastosowaniem kamer jest ich użycie na linii produkcyjnej celem automatycznego wykrywania wad produktów. Wraz z innymi technologiami rejestracji obrazu firmy Innodisk, np. InnoREC dla dysków SSD, firma tworzy kompletne rozwiązania dla programistów zajmujących się integracją systemów, wymagających narzędzi do przechwytywania wideo.

Firma Innodisk wprowadziła już na rynek moduły kamer z serii USB 2.0 i MIPI (zintegrowanych z ISP), w tym modele EV2U-RMR2, EV2U-SGR1 i EV2U-RMR1. Firma będzie nadal optymalizować i wzbogacać swoją ofertę produktów i zamierza wprowadzić na rynek kamery 4K z funkcją automatycznego ustawiania ostrości.

Fot. Innodisk

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony