Nowości produktowe

Części i regeneracja

miesiąc temu  21.06.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Nowatorska technologia dla każdego warsztatu

UFI Filters, lider w dziedzinie filtracji i zarządzania termicznego, a także technologii na rzecz rozwoju mobilności wodorowej, ogłasza wprowadzenie do katalogów aftermarket UFI i SOFIMA systemu MULTITUBE do FIATA 500 Hybrid.

System MULTITUBE do FIATA 500 Hybrid, dostępny z kodami UFI 27.TUB.01 i SOFIMA S 1TUB A w katalogach aftermarket poszczególnych marek, jest innowacyjną technologią filtracji powietrza silnikowego, która od czasu premiery zdobyła kilka nagród za swoją wyjątkową wydajność i funkcjonalność.

Za sprawą podwójnej struktury rurowej, która zastępuje tradycyjny panel powietrza, pozwala ona zmniejszyć wagę wkładu filtracyjnego nawet o 50%. Ulepszona dynamika przepływu powietrza zmniejsza opory, utratę ciśnienia i energii w układzie wtryskowym, co zwiększa dostępną moc silnika. Podwójna struktura rurowa posiada również opatentowane złącze, zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczonego powietrza do silnika.

Innowacyjny materiał filtracyjny FormulaUFI.Extreme – włóknina składająca się z hydrofobowych włókien syntetycznych o określonej średnicy i gradiencie rozkładu porowatości – zachowuje wysoką funkcjonalność przez cały okres użytkowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych mediów filtracyjnych, MULTITUBE całkowicie separuje wodę w układzie wlotu powietrza, zapobiegając problemom z silnikiem.

Materiał filtracyjny UFI i SOFIMA MULTITUBE przeszedł test ISO DIN 53438, określający stopień spalania, otrzymując najwyższą możliwą klasyfikację za doskonałą odporność na ogień. Materiał filtracyjny oferuje skuteczność na poziomie ponad 99,5%, zapewniając stały dopływ czystego powietrza do silnika.

Fot. UFI Filters Group

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony