.

Nowości produktowe

Nowości produktowe

Części i regeneracja

4 miesiące temu  06.08.2019, ~ Administrator   

Nowe retrofity OSRAM LEDriving
Strona 1 z 2

Modele lamp OSRAM LEDriving retrofit są wykonane w technologii LED, ale przeznaczone do montażu w miejsce klasycznego oświetlenia halogenowego. OSRAM w swojej ofercie ma lampy zastępujące żarówki różnego rodzaju: do świateł głównych, przeciwmgłowych, dziennych, sygnalizacyjnych oraz do wnętrza pojazdu. 

Ze względu na fakt, że europejska homologacja ECE na produkty LED jeszcze nie została opracowana, OSRAM LEDriving retrofit nie mogą być stosowane w pojazdach poruszających się po drogach publicznych jako oświetlenie zewnętrzne. Dozwolone jest ich użytkowanie w oświetleniu zewnętrznym podczas jazdy off-road – w terenie poza drogami publicznymi. Nie ma także przeszkód, by zastąpić nimi żarówki oświetlenia wnętrza, schowka czy bagażnika.

Lampy OSRAM LEDriving retrofit II generacji to produkty najwyższej jakości wytwarzane w europejskiej fabryce koncernu we Włoszech i zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Łączą kompaktowe wymiary z efektywnym chłodzeniem pasywnym i sterownikami zintegrowanymi we wspólnej obudowie. Zapewniają znaczną redukcję zużycia energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi źródłami – aż do 80%. Inne zalety to jasne, chłodno białe światło i znacznie dłuższa trwałość diod niż żarówek halogenowych.

OSRAM LEDriving HL – nowa generacja lamp LED do świateł głównych

Lampy LEDriving HL są doskonałym sposobem na zmodernizowanie halogenowych reflektorów samochodowych. Gwarantują wysoką jasność i atrakcyjniejszy wygląd samochodu. Ich chłodno białe światło ma temperaturę barwową 6000 K. Lampy LEDriving HL występują jako zamienniki żarówek do świateł drogowych oraz mijania typu H4, H7, H11 i HB4 o nominalnym napięciu 12 V i 24 V. Mają kompaktowe rozmiary pozwalające na montowanie w reflektorach wielu modeli samochodów, a ich trwałość wynosi aż do 5000 h. Zintegrowana elektronika sprawia, że nie wymagają montowania zewnętrznych sterowników, a wydajne radiatory dbają o efektywne chłodzenie. OSRAM udziela na lampy LEDriving HL 5-letniej gwarancji.

Sprawdzenie kompatybilności lamp LEDriving HL z modelem samochodu? Wystarczy przy użyciu smartfona zeskanować kod QR z opakowania i sprawdzić listę modeli, do których można zamontować konkretny retrofit. Kompatybilność można także sprawdzić na stronie producenta: www.osram.com/ledcheck.

Lampy LEDriving FL do reflektorów przeciwmgłowych

Nowa seria lamp OSRAM LEDriving FL pozwala zastąpić żarówki halogenowe w światłach przeciwmgłowych nowoczesnymi diodami. Lampy LEDriving FL mają teraz zmniejszone wymiary, co sprawia, że pasują do większości pojazdów. Modyfikacja oświetlenia przeciwmgłowego poprawia widoczność w trudnych warunkach drogowych, a temperatura barwowa lamp wynosząca 6000 K sprawia, że światło staje się nowoczesne i lepiej dopasowane barwą, jeśli w reflektorach głównych są zamontowane LEDy lub lampy ksenonowe. Większa ilość światła dzięki jego optymalnej dystrybucji nie wywołuje efektu oślepiania. Lampy OSRAM LEDriving FL są łatwe do instalacji (plug & play), a ich wysoka jakość i trwałość została poparta 3-letnią gwarancją producenta. W serii LEDriving FL są dostępne modele zastępujące żarówki H8, H11, H16 i H10.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony