ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Nowości produktowe

Nowości produktowe

Części i regeneracja

5 miesięcy temu  03.04.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Nowość w ofercie Auto Partner – akumulatory VARTA 

Auto Partner SA rozpoczął współpracę z JCI, producentem akumulatorów marki VARTA, dzięki czemu w ofercie dystrybutora znalazły się wszystkie linie produktów tej marki, tj. Black Dynamic, Blue Dynamic, Silver Dynamic oraz Blue Dynamic EFB i Silver Dynamic AGM.

Akumulatory VARTA to najbardziej rozpoznawalna marka baterii samochodowych na świecie. Praktycznie wszystkie akumulatory VARTA klasyfikowane są jako OE. Z tego powodu 8 na 10 nowych samochodów z powszechnym już systemem start-stop wyposażonych jest fabrycznie w akumulator AGM VARTA.

Black Dynamic

Dla wyprodukowanych przed rokiem 2000 samochodów o niższym zapotrzebowaniu na energię zalecane są akumulatory z rodziny VARTA Black Dynamic – godne zaufania i całkowicie bezobsługowe, a przy tym oferujące świetną relację wartości do ceny. Zaprojektowane i wyprodukowane przy użyciu najnowszych rozwiązań, długo zachowują wymagane parametry pracy. 

Blue Dynamic

Akumulatory VARTA Blue Dynamic opracowane zostały z myślą o pojazdach o standardowym zapotrzebowaniu na energię, czyli wyposażonych w standardową ilość odbiorników energii i bez technologii start-stop. Akumulatory VARTA Blue Dynamic oferują wysoka moc rozruchową i przez długi czas użytkowania utrzymują parametry elektryczne na stałym, wysokim poziomie. Spełniają najwyższe europejskie normy, dzięki czemu wyróżniają się najwyższą jakością.

Silver Dynamic

Masz samochód z bogatym wyposażeniem? VARTA Silver Dynamic to najlepszy wybór dla pojazdów bez systemu start-stop o najwyższym zapotrzebowaniu na energię. Modele z tej rodziny oferują bardzo wysoką moc rozruchową i wydłużoną żywotność.

Silver Dynamic AGM

Akumulator VARTA Silver Dynamic AGM ma trzy razy dłuższy cykl życia w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami. To doskonały wybór dla pojazdów o najwyższym zapotrzebowaniu na energię wynikającym ze specyfikacji jazdy, mroźnych zim, gorących okresów letnich lub dużej ilości odbiorników energii elektrycznej. Akumulatory VARTA Silver Dynamic AGM znajdują się w 80 % nowo wyprodukowanych samochodów z funkcją start-stop, gdzie wymagana jest zaawansowana technologia AGM.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony