Nowości produktowe

Nowości produktowe

Paliwa i oleje

ponad rok temu  08.07.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Nowość w ofercie Auto Partner – oleje i smary Castrol Classic

Auto Partner SA poszerzył swoją ofertę o oleje do pojazdów zabytkowych - Castrol Classic. Aktualnie Auto Partner SA jest jedynym dystrybutorem sieciowym w Polsce, posiadającym w swojej ofercie ową markę produktów premium, dedykowaną do samochodów zabytkowych i klasycznych. 

W ofercie Castrol Classic znajduje się szereg olei silnikowych, przekładniowych, smarów technicznych oraz dodatków do paliw, dedykowanych do pojazdów zabytkowych
i klasycznych.

Historia produktów Castrol Classic sięga przełomu XIX i XX wieku, kiedy to Charles Wakefield wyprodukował w swojej fabryce nowy środek smarny, który jak się później okazało, zrewolucjonizował całą gałąź motoryzacji, stając się synonimem rekordów prędkości i wytrzymałości. 

Produkty Castrol Classic produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, przy zachowaniu odpowiednich receptur oraz rygorystycznych wymagań producentów pojazdów samochodowych. 

Castrol Classic jest właściwym wyborem dla fanów i kolekcjonerów pojazdów zabytkowych. Zapewnia optymalne warunki pracy silnika przy zachowaniu jego odpowiedniej ochrony.

Z pełną ofertą produktów Castrol Classic dostępną w Auto Partner SA zapoznać się można na www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner SA. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony