Nowości produktowe

Regeneracja

9 miesięcy temu  14.02.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Nowy Ice Blaster IB 10/8 L2P Kärcher

Czyszczenie suchym lodem proste jak nigdy dotąd – przekonuje producent profesjonalnym urządzeń anonsując pierwsze na świecie urządzenie do czyszczenia suchym lodem ze zintegrowaną produkcją granulatu suchego lodu.

Na rynku debiutuje Ice Blaster IB 10/8 L2P Kärcher. Co go wyróżnia? L2P oznacza „Liquid to Pellet”. To innowacyjny proces, w którym pelety suchego lodu są produkowane „na żądanie”. Powstają one z ciekłego CO2. Ciekły CO2 można przechowywać w butlach gazowych bez ograniczeń czasowych, co sprawia, że użytkownik nie musi martwić się o logistykę dostaw peletu czy jego transport. Jest to proces w pełni niezależny, czyścisz wtedy i tam gdzie jest to potrzebne. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na sprężone powietrze. Dlatego , by działało wystarczy wewnątrz zakładowa instalacja sprężonego powietrza. To sprawia, że IB 10/8 L2P idealnie nadaje się do spontanicznych prac związanych z czyszczeniem przy konserwacji maszyn lub pojazdów, do czyszczenia w procesie produkcyjnym lub do czyszczenia pojazdów.

Gdzie maszyna znajdzie swoje zastosowanie? Oczywiście w przemyśle motoryzacyjnym, m.in. przy regeneracji i utrzymaniu form wtryskowych. Także w warsztatach. Urządzenie idealnie nadaje się do usuwania pozostałości silikonu czy gumy, farb, lakierów, powłok ochronnych z form wtryskowych, narzędzi i linii produkcyjnych.

Fot. Kärcher

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony