Nowości produktowe

Części i regeneracja

Autoelektryka

Wydarzenia rynkowe

3 miesiące temu  07.07.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Nowy rozrusznik w ofercie AS-PL

AS-PL Sp. z o.o. poszerzyła swoją ofertę o rozrusznik numer S5489S, który jest produktem marki AS. Model nowego rozrusznika należy do linii Standard.

Jak czytamy w komunikacie gdańskiej firmy AS-PL Sp. z o.o. – ta jest europejskim przedsiębiorstwem prężnie działającym w branży rozruszników i alternatorów, najnowsza propozycja dedykowana jest Klientom szukającym wysokiej jakości, niezawodności oraz konkurencyjnych cen.

Rozrusznik o numerze S5489S, który jest produktem marki AS, można zastosować m.in. w modelach Hyundai Accent, Hyundai H-1, Hyundai H100, Hyundai Lantra, Hyundai Sonata, Hyundai Starex, Mitsubishi Colt, Mitsubishi Delica, Mitsubishi Eclipse, Mitsubishi Galant, Mitsubishi L200, Mitsubishi L300, Mitsubishi L400, Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Sapporo, Mitsubishi Space, Mitsubishi Starion, Proton Persona.

Marka własna AS

AS-PL Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie ponad 22 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 550 000 numerów referencyjnych. Szeroki wybór modeli podzielony jest na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.

Oferowane przez Spółkę towary podlegają surowym procedurom testowym. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

Fot. AS-PL Sp. z o.o.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony