ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Nowości produktowe

Nowości produktowe

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

6 miesięcy temu  09.08.2018, ~ Administrator   

NSK zaprezentuje rozszerzoną ofertę części zamiennych

Na tegorocznej wystawie Automechanika organizowanej we Frankfurcie od 11 do 15 września br. firma NSK Europe planuje zaprezentować stale poszerzaną ofertę produktów dla niezależnego rynku części zamiennych do samochodów. Podczas gdy popularny system ProKIT znajduje się w centrum tej oferty, firma NSK znacznie rozszerzyła liczbę dostępnych części. NSK zaprasza wszystkich gości odwiedzających targi Automechanika na swoje stoisko (hala 4, stoisko C51), gdzie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Na 240 m2 stoiska firma będzie prezentować innowacyjne produkty i strategie opracowane w  celu zapewnienia partnerom biznesowym i właścicielom warsztatów większej zyskowności, wydajności i efektywności. Firma zaprezentuje na targach Automechanika także szeroki wybór rozwiązań łożyskowych dla przekładni i silników samochodowych wraz z produktami opartymi o technologie opracowane z myślą o przyszłości. 

Pod hasłem "Szybciej, bezpieczniej, bardziej niezawodnie" NSK przedstawi także swoją kompleksową ofertę szkoleniową. W szczególności firma skupi się na części swojego dostępnego programu szkoleniowego - odwiedzający będą mogli skorzystać z możliwości szkolenia na żądanie, które pomoże im więcej dowiedzieć się o łożyskach piast oraz ich montażu, użytkowaniu i konserwacji. Na stoisku  NSK będzie można zobaczyć modele produktów z przekrojami częściowymi, a także narzędzia wymagane do zapewnienia prawidłowego montażu bez uszkodzenia łożysk i/lub pojazdu. 

Szkolenie zostanie uzupełnione o filmy, które dostarczą informacji na temat prawidłowego montażu łożysk piast oraz wielu innych użytecznych wskazówek i porad. 

Na stoisku znajdzie się także ściana ekspozycyjna przedstawiająca wybór zestawów łożysk ProKIT. Rozwiązania ProKIT w pojedynczym opakowaniu zawierają tylko w 100% oryginalne łożyska i wysokiej jakości komponenty, dzięki czemu wymiana części jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej niezawodna. 

Kolejną ciekawostką będzie specjalna strefa nazwana «Bearing assembly experience». Goście będą mogli wykorzystać otrzymany zestaw komponentów do złożenia gotowego łożyska kulkowego. Po jego poprawnym montażu odwiedzający zabiorą ze sobą do domu łożysko w formie upominku - przewidziano również nagrody  za najszybszy czas montażu. 

Zespół ekspertów NSK z chęcią powita na stoisku wszystkich odwiedzających gości i omówi konkretne wymagania ich zastosowań wraz z przedstawieniem możliwych dostępnych rozwiązań. W programie prezentacji zaplanowano również, że codziennie od godziny  17.00-18.00 na stoisku będzie organizowany koktajl z przekąskami.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony