Nowości produktowe

Wyposażenie warsztatu

11 dni temu  23.11.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Ochrona osobista Mirka Essentials

Seria Mirka Essentials obejmowała do tej pory produkty do mieszania lakierów i maskowania. Teraz portfolio uzupełniono o środki ochrony osobistej - od rękawic, przez maski, po kombinezony robocze.

Seria Mirka Essentials obejmuje dwa typy kombinezonów: Light Line i Carbon Line. Oba typy to odzież ochronna klasy premium wielokrotnego użytku. Typ Carbon Line jest dodatkowo pokryty teflonem dla podniesienia odporności na brud i wodę. Uzupełnieniem dla kombinezonów są lekkie okulary ochronne, w tym z filtrami UV oraz IR, a także wersja umożliwiająca noszenie ich na standardowych okularach korekcyjnych.

Wśród produktów Mirka Essential znajdują się maski FFP2 z mikrowłókien węglowych, dla ochrony przed cząstkami stałymi i oparami, a także lekkie półmaski z systemem szybkiego zdejmowania, z możliwością wyposażenia w filtry różnych typów, zależnie od wymaganego stopnia ochrony.

Oprócz masek serii Essentials mamy dwa typy rękawic ochronnych, zaprojektowanych z myślą o wysokiej mobilności dłoni. Bezszwowe, nylonowe rękawice pasują do prac w różnych dziedzinach przemysłu, takich jak branża motoryzacyjna lub tworzyw sztucznych. Jeśli potrzebny jest większy poziom ochrony dłoni, Mirka oferuje rękawice Cut-D z wytrzymałego polietylenu i włókien stalowych, odporne na przecięcie i przekłucie, doskonałe dla branży budowlanej, transportowej, prac magazynowych i wielu innych.

Fot. Mirka

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony